Model Suzuki GSX

Cena od: 1 - 89 900 zł

Video Testy


Dane techniczne GSX

Moc maksymalna
od 75 KM do 190 KM
Pojemność skokowa
od 600 ccm do 1300 ccm
Ocena Motobandziorów
od 3.3/5 do 4.8/5
Średnie Spalanie
od 4.4 do 7.4

Rodzina motocykli GSX

Suzuki GSX 600F Katana (1998 - 2006)

Lata produkcji: 1998 - 2006

Moc maksymalna:75 KM

Klasa pojemności:600 cm3

Ocena: 4.1/5

Suzuki GSX 1300R Hayabusa (1999 - 2007)

Lata produkcji: 1999 - 2007

Moc maksymalna:175 KM

Klasa pojemności:1300 cm3

Ocena: 4.6/5

Suzuki GSX 1300B-King (2007 - 2012)

Lata produkcji: 2007 - 2012

Moc maksymalna:184 KM

Klasa pojemności:1300 cm3

Ocena: 3.3/5

Suzuki GSX 650 F (2008 - 2014)

Lata produkcji: 2008 - 2014

Moc maksymalna:84 KM

Klasa pojemności:650 cm3

Ocena: 4.4/5

Suzuki Hayabusa

Lata produkcji: 2021

Moc maksymalna:190 KM

Klasa pojemności:1300 cm3

Ocena: 4.8/5

Suzuki GSX-8S (2023)

Lata produkcji: 2023

Moc maksymalna:83 KM

Klasa pojemności:800 cm3

Ocena: 4.7/5

Suzuki GSX-8R (2024)

Lata produkcji: 2024

Moc maksymalna:83 KM

Klasa pojemności:800 cm3

Ocena: 4.3/5

Suzuki GSX-8TT (2025)

Lata produkcji: 2025

Moc maksymalna:82 KM

Klasa pojemności:800 cm3

Ocena: ?/5

Suzuki GSX-8T (2025)

Lata produkcji: 2025

Moc maksymalna:82 KM

Klasa pojemności:800 cm3

Ocena: ?/5

Opinie GSX

Ocena: 5/5 | Autor: Bart | Opinia o Suzuki GSX 1300R Hayabusa (1999 - 2007)
2005 r do 140 nie da się jeździć najlepiej jeździ się powyżej 150
Ocena: 5/5 | Autor: Tomasz hayka | Opinia o Suzuki GSX 1300R Hayabusa (1999 - 2007)
Mega super moto miałem rk9 i czekam teraz na nowy model
Ocena: 5/5 | Autor: Maniek | Opinia o Suzuki Hayabusa
1. sezon. 11500km. wczesniej: GSX1000F (3 sezony: 12000km). Glownie uzywana na autostradach, krajowkach i w gorach. Silnik, skrzynia, zawieszenie - wszystko pracuje jak maslo. Bardzo przyjemnie. Hamulce dozowalne, mocne. Pozycja - zaskakujaco wygodna (do jazdy po miescie sa inne motocykle). Dzienne wyjazdy po 800km? Easy! Elektronika - jak to w suzuki: o tym ze dziala dowiadujesz sie blyskajacych kontrolek. Nic nie szarpie, nie odcina chamsko mocy. Motocykl przelamujacy lody - na parkingach, stacjach paliw ludzie sami podchodza i zagaduja. Jak jedziesz przez miescinke to dzieci krzycza: “hayabusa!” Spalanie: 30kmh - 7l, 80kmh. - 4,0l 120kmh - 4,3l 160kmh - 7,5l 200kmh - 8,5l. Minusy: lakier i plastiki zegarow. Bardzo miekkie, bardzo latwo sie rysuja.
Ocena: 4/5 | Autor: Krissi | Opinia o Suzuki GSX 1300R Hayabusa (1999 - 2007)
A ja kupiłem jako 1 moto wbrew obiegowym opiniom. Szukałem Bandita 1250, a przypadkiem trafiłem na ten sprzęt i zakochałem się. Później już szukałem głównie Hayabuzy. Mierzę 180cm/ 95kg i mam dość krzepy żeby się nie martwić masą, ale ta jest przecież zbliżona do Bandita. Za to pozycja za kierownicą, niższy motocykl i twardsze zawieszenie, do tego elastyczny silnik - to wszystko dla mnie to bajka. Poza tym cieszy mnie sprzęt dopracowany technicznie a tu jednak inżynieryjnie jest to klasa. Bardzo szybko przekonałem się, że Hayabusa nie zabija tymi 175KM, tylko najczęściej brak wyobraźni kierującego. Moc i moment są, ale odkręcanie manetki daje wystarczająco czasu do namysłu - przeciwnie do motocykli typowo sportowych, lub nawet niskobudżetowych V-ek o poj. 600cm. Podoba mi się tu elastyczność jaką daje taki silnik, a przy wyższych prędkościach w bezpiecznych warunkach (dobra nawierzchnia, pogoda, miejsce) stabilność prowadzenia. Dla porównania miałem okazję przejechać się Yamahą R1 z prędkością prawie 200km/h po autostradzie i jednak zdecydowanie bezpieczniej czuję się na Hayabusie choć R1 to fantastyczna maszyna. Każdy ma też swoje preferencje, umiejętności i budowę ciała, itp. Uważam że motocykl trzeba dopasować, nie sugerować się wyłącznie opiniami innych. Np. bardzo doświadczony kolega który kupił Hayę 2gen. i jest niższy ode mnie od razu pozmieniał to i owo żeby odprężyć pozycję bo również narzekał na nogi. Mnie natomiast taka pozycja bardzo pasuje i czuję się jak przyklejony do tego motocykla. W sumie też nie jeżdżę na długie wyprawy. Używam Hayki na codzień. W mieście nie jest to jaszczurka-zwinka, ale przez korki przejeżdżam bez żadnego problemu i nie jest to męczące. Co dokucza latem, to bardziej ten żar od silnika. Spalanie też średnie jakie widzę u siebie to 8.4l, nie zszedłem niżej choć jeżdżę dość spokojnie. Kiedy przebijam się przez miasto, jest to najczęściej 1 bieg, ruszanie i zatrzymanie. I to drenuje bak.
Ocena: 5/5 | Autor: Qbaz | Opinia o Suzuki GSX 600F Katana (1998 - 2006)
Bardzo dobra maszyna, pierwszy sezon przejeździłem i niczego mi nie brakowało. Zdecydowanie polecam!
Ocena: 4/5 | Autor: Wojciech | Opinia o Suzuki GSX 600F Katana (1998 - 2006)
3 sezony i nadal jeżdżę. W mojej ocenie ładny i zwraca uwagę na ulicy swoją lekko jajowatą sylwetką. W mieście bez problemu mieści się pomiędzy autami, w trasie wygodny, mało pali chociaż szybki turysta to to nie jest (750 lepiej pod tym względem). Cenowo części podobnie jak w bandicie, jak ktoś nie ma aspiracji do sporta to będzie zadowolony.
Ocena: 5/5 | Autor: Gość | Opinia o Suzuki GSX 600F Katana (1998 - 2006)
Bardzo dobra opcja na pierwsze moto - nawet dla wysokich osób powyżej 190 cm.
Ocena: 5/5 | Autor: Knaj | Opinia o Suzuki GSX 1300R Hayabusa (1999 - 2007)
:)
Ocena: 5/5 | Autor: KNaj | Opinia o Suzuki GSX 1300R Hayabusa (1999 - 2007)
:)
Autor: Lark | Opinia o Suzuki GSX 600F Katana (1998 - 2006)
20km/h znaczy? :) Niby żart ale po przesiadce z tej 600 na sportowe 600 (dokładnie 636) różnica kolosalna, od przyspieszania po zakręty- na korzyść nowego oczywiście.

Recenzje GSX

Suzuki zaprezentowała w 2001 roku prototyp motocykla, który miał zrewolucjonizować świat nakedów. Oficjalna premiera nowego motocykla nastąpiła w roku 2007. Zaprezentowano maszynę z potężnym silnikiem Hayabusy, ale bez owiewek - GSX 1300 B-King. W stosunku do swojego prototypu B-King doczekał się kilku zmian. Pierwotny silnik 1300 ccm z przypakowanej Hayabusy zastąpiony został silnikiem 1340 ccm z...
Czytaj dalej
Przede wszystkim - Suzuki nie można odmówić fantazji. Najnowsze dwa modele zostały zaprezentowane mediom w nadzwyczaj oryginalnych okolicznościach i lokalizacjach. Petit i Kajetan mieli okazję poznać uroki Podlasia. Urzekające okolice, ostra jazda na torze, swojski folklor, zwierzyniec i japońska technologia. Ale zacznijmy inaczej...Przez wiele, wiele lat Suzuki oferowało do sprzedaży sprawdzony,...
Czytaj dalej
Przede wszystkim - Suzuki nie można odmówić fantazji. Najnowsze dwa modele zostały zaprezentowane mediom w nadzwyczaj oryginalnych okolicznościach i lokalizacjach. Petit i Kajetan mieli okazję poznać uroki Podlasia. Urzekające okolice, ostra jazda na torze, swojski folklor, zwierzyniec i japońska technologia. Ale zacznijmy inaczej...Przez wiele, wiele lat Suzuki oferowało do sprzedaży sprawdzony,...
Czytaj dalej

Wygrane Pojedynki

Yamaha FZ6 Fazer S2 (2006 - 2010)Suzuki GSX 650 F (2008 - 2014)

Suzuki GSF / Bandit 600N (1995 - 1999)Suzuki GSX 600F Katana (1998 - 2006)

Suzuki GSF 650N Bandit (2007 - 2012)Suzuki GSX 650 F (2008 - 2014)

Kawasaki Versys 650 2015Suzuki GSX 650 F (2008 - 2014)

Suzuki GSX 650 F (2008 - 2014)Suzuki Katana (2019)

Przegrane Pojedynki

Suzuki GSX 1300R Hayabusa (1999 - 2007)Honda CBR 1100XX Super Blackbird (1999 - 2007)

Suzuki GSX 1300B-King (2007 - 2012)KTM 1290 Super Duke R (2014 - 2017)

Suzuki GSX 1300B-King (2007 - 2012)Suzuki GSX-R 1000 K7 (2007 - 2008)

Suzuki GSX 1300R Hayabusa (1999 - 2007)Suzuki GSX-R 1000 K5 - K6 (2005 - 2006)

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan
Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany na czas transportu, ładny przemyślany sklep, duży plus za publikowane materiały niejednokrotnie podpięte do poszczególnych artykułów, ceny podobne jak i u innych ale za wspomniane materiały publikowane na ich kanale warto kupować u Motobandziorów, kolejne zamówienie już za kilka dni
Łukasz Wojtowicz
Łukasz Wojtowicz
Z tak szybkim dotarciem paczki to się dawno nie spotkałem. Wszystko jak być powinno, przesyłka szybko wysłana, jest feedback o tym co się z paczką dzieje, towar dotarł dobrze zapakowany i zgodny z zamówieniem. Organizacyjnie chłopaki mają to ogarnięte :)
Nikodem Wolski
Nikodem Wolski
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo