Yamaha - zobacz nowe malowania sportowej serii R.

Wraz z końcem sezonu Yamaha zaprezentowała nowe malowania swoich sportowych motocykli. R125, R3, R6 otrzymały nowe schematy kolorystyczne. Paleta kolorów w prawdzie imponująca nie jest, ale nie da się im odmówić charakteru!


W ciągu ostatnich lat Yamaha z sukcesem zbudowała pełną ofertę sportowych motocykli z silnikami od pojemności od 125 cm³ do 1000 cm³. Dzięki temu każdy może wybrać motocykl dopasowany do jego potrzeb i umiejętności. Yamaha jako jeden z nielicznych producentów zdecydowała się zachować czterocylindrową 600'tkę, czyli sławną R6.  Nowości z ostatniego sezonu zmierzały z kolei do ujednolicenia wygląd serii YZF-R. I to też się udało.


Nowe logo na owiewce i zmienione kolory zadupka, błotnika i owiewki okrywające kolektory - Yamaha YZF-R6

Do salonów trafiły odświeżone malowania Yamahy R-125, R3 i R6. Najmniejsza pojemność dostępna będzie w trzech wariantach kolorystycznych: niebieskim, czarnym i biały z fluo. 300'tka i 600'tka pojawią się w malowaniu MIdnight Black i Yamaha Blue. Niebieski to kolor najbliższy sportowemu DNA Yamahy. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj: Historia logo Yamahy – trzy kamertony i ich twórca.

Wszystkie nowe schematy możecie obejrzeć w galerii powyżej.