MB.News: Dużo Sportowych Hond, Tradycje od Yamahy i Ducati

Grudniowy MB.News obfituje w gorące plotki od Hondy, trochę wieści od yamahy i przyszłości najbardziej prestiżowej włoskiej marki motocyklowej. 

Honda zaczyna prężyć muskuły 

Inżynierowie spod wielkiego skrzydła wreszcie ruszyli swoje tęgie mózgi aby pokazać światu, że Honda potrafi robić świetne motocykle sportowe. I tak zobaczymy w najbliższym czasie aż 3 nowe modele, z tego jeden - to powrót odradzającej się legendy! 

Yamaha lubi tradycje

Nowa R1 tradycyjnie wzbudza ogromne emocje swoimi osiągami i designem - to bezsprzecznie jeden z najlepszych motocykli w swojej klasie. I aby tradycji zostało się zadość, Yamaha tradycyjnie boryka się z problemami skrzyni biegów - która równie tradycyjnie niedomaga z dwójką. Ogłoszona własnie akcja serwisowa ma rozwiązać ten problem. 

VW i Ducati

Wpadka VW wpakowała go w nieliche problemy finansowe - zabezpieczenie na czarną godzinę zaczęło szybko topnieć a media wróżyły sprzedaż mniej rentownych marek tego koncernu. I tak pod młotek miała pójść stajnia Ducati, ale nic z tego! Hegemonia VW choć lekko się zatrzęsła trwa nadal, a Ducati ma się dobrze!

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności