Sesja Ducati Panigale 899 i Yamaha R6

Zima, ziąb,ciemność i nieużytkowana hala - nie brzmi to jak scenariusz na zmysłową sesję z motocyklami... Ale jak masz pod ręką Ducati Panigale 899 w okleinie od Apex Clan i najnowszą Yamahę R6 żadne warunki nie są przeszkodą. Zobaczcie efekty pierwszej sesji Apex Clan & Motobanda.

W rolach głównych Yamaha YZF-R6 i Ducati Panigale 899 oraz dwie piękne i niewrażliwe na mróz modelki: Maja i Karolina. Za aparatem znany widzom motobandy Petit odpowiedzialny za najefektowniejsze zdjęcia z naszych testów.

W grudniowy poranek załadowaliśmy motocykle na nieśmiertelnego Mercedesa MB100 i wyruszyliśmy w drogę. Obok wspomnianych perełek zabraliśmy również wyścigową Yamahę R6 #52 w stanie agonalnym, oraz Hondę CBR 600RR. Niestety - ograniczony czas i wymagające warunki nie pozwoliły nam obfotografować tych motocykli. Przyjdzie jeszcze na nie pora!


Ducati czy Yamaha? Który z tych motocykl wy byście przygarnęli najchętniej?

Hala numer 1 miała wszystko czego potrzeba: ceglane ściany, dużo światła, przyzwoite wnętrze i wielką dziurę na pół ściany. Był tylko jeden problem - żeby zrobić tam sesję z motocyklami trzeba było je wnieść cztery metry w górę po przemysłowych schodach. Odpuściliśmy...

Planem awaryjnym była surowa, pomalowana na biało hala w trakcie remontu. Farelka, koce, kawa i wyśmienite towarzystwo rozgrzało atmosferę. Zobaczcie piękne Ducati Panigale 899 i zmysłową Yamahę R6 w niepowtarzalnej sesji i spodziewajcie się kolejnych projektów!


Tego nie widać po zdjęciach, ale temperatura w hali orbitowała w okolicach 4-5ºC

Modelki: Maja Suchecka, Karolina Wiśniewska

Fotograf: Maciej "Petit" Włodarczak

Specjalne podziękowania:

  • dla Adama za udostępnienie hali
  • dla Marcina (Ducati 899 Panigale)
  • dla Tomiego (Yamaha YZF-R6)
  • dla Gonzo (lampy)