Motopaczki ruszają nad Bałtyk wraz z Suzuki, Alpine i Auvray.

Trzy miesiące temu zorganizowaliśmy akcję w której Petit odwiedził na motocyklu kilka miast i podrzucił w różne miejsca paczki z gadżetami dla fanów. Przedsięwzięcie miało na tyle duży odzew wśród widzów, że postanowiliśmy to powtórzyć. Petit nauczony doświadczeniem zabiera ze sobą kompana Patryka, a  dystans niecałych 700 km rozbiją na 2 dni. Tym razem partnerami są SUZUKI i ich motocykle V-Strom DL1050 oraz marki Auvray i Apline-a, które zadbały o to żeby w skrzynkach znalazły się akcesoria przydatne każdemu motocykliście.  

Trasa

Kierunek jaki obieramy to trasa z Poznania nad nasz piękny Bałtyk. Jednak nie będzie to ani najszybsza, ani najkrótsza trasa. Postaramy się znaleźć najciekawszą drogę. Podobnie jak poprzednio całą trasę będziemy relacjonować na naszym motobandowym instagramie. Znajdziecie tam informacje jak zlokalizować paczki, a następnie rozszyfrować kod do kłódek na który zostały zamknięte. Tak dobrze przeczytaliście, każda paczka będzie miała kłódkę w postaci łańcucha z zamkiem na szyfr od Auvray-a i żeby ją otworzyć i dobrać się do tego co jest w środku trzeba się trochę wysilić. 

Informacja o miejscu paczki i gdzie jest do niej kod.

Tym razem paczki będą podrzucane w mniej oczywiste miejsca niż poprzednio. Na motobandowego instagrama będzie trafiało zdjęcie gdzie paczka została podrzucona wraz ze współrzędnymi do google maps i nagranie z informacją gdzie odnaleźć szyfr do kłódki. Zasada kto pierwszy ten lepszy oczywiście pozostaje. 

Efekt uboczny

Efektem ubocznym akcji ma być znalezienie fajnych dróg do połykania kilometrów na motocyklu i odnalezienia ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Informacje o tym gdzie dokładnie byliśmy i którędy jechaliśmy będziecie mogli znaleźć w kolejnym artykule na portalu oraz oczywiście we filmie z całej akcji.

Chcecie być na bieżąco z tym gdzie jesteśmy i gdzie można znaleźć paczki to wbijajcie na naszego instagrama.