Romet zaprezentował całą swoją gamę jednośladów na Warsaw Motorcycles Show 2019

Targi motocyklowe to świetna okazja, aby przyjrzeć się wybranym jednośladom bliżej. Jeżeli myślimy o zakupie danego sprzętu to nie tylko możemy go zobaczyć na żywo, ale także się do niego przymierzyć i porozmawiać z dealerem o szczegółach jeszcze zanim odwiedzimy salon. 

Romet z pełną ofertą na Warsaw Motorcycles Show 2019


Dokładnie takie założenie towarzyszyło stoisku Rometa na targach w Warszawie. Każdy kto tam przybył, mógł osobiście obejrzeć całą kolekcję motocykli spod znaku pegaza. Oglądanie motocykli na żywo to zupełnie inne doznanie niż tylko na obrazku w gazecie czy internecie. 

Romet zaprezentował wszystkie modele aktualnie sprzedawane w ofercie od najmniejszych o pojemności 49ccm (m.in. modele Pony), poprzez całe stado motocykli 125ccm (Ogar Legend, Z One R, ADV 125) a kończąc na turystycznych enduro serii ADV400. Nie zabrakło oczywiście skuterów, a także serii pit bike RMT. 

Kolejna okazja na obejrzenie tych jednośladów na żywo to targi w Poznaniu - Motor Show 2019, które odbędą się 28-31 marca. 


Romet w filmach Motobandy 

A jeżeli czekacie na informację o tym jak się jeździ na jednośladach tej marki, to już wkrótce na naszym kanale i portalu pojawią się 4 filmy z ich udziałem. M.in. małe enduro, czyli Romet CRS125Fi. Świetnie wyglądający skuter 727S, a także Ogar Legend. 

Zobacz także filmy z jednośladami Romet, które już nakręciliśmy! 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów - zapisz się do newslettera!

Zero spamu! Zobacz naszą politykę prywatności