Polskie wyścigi motocyklowe na dużym ekranie - "Bez znieczulenia"

6 marca o godzinie 20:30 w Kinie Luna w Warszawie będzie miała miejsce prapremiera filmu dokumentalnego "Bez znieczulenia". Jest to pierwsza pełnometrażowa produkcja o polskich wyścigach motocyklowych. Zobaczcie najnowszy trailer!

Prace nad filmem ruszyły w styczniu 2019. Na oficjalnym plakacie filmu znalazł się Mariusz Durynek, który regularnie startuje w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski. To od niego wszystko się zaczęło - pierwotnie to na historii pasji Mariusza Durynka skupiała się historia opowiadana w dokumencie. Z czasem grono bohaterów znacznie się rozrosło. W filmie zobaczymy czołówkę zawodników startujących w polskich wyścigach motocyklowych:

Bilety na prapremierę, oraz seanse filmowe będzie można zakupić na stronie internetowej kina Luna. Pokaz filmu został zgrany z jedną z największych imprez branży motocyklowej w Polsce - Warsaw Motorcycle Show, które odbywają się w dniach 6-8 marca. Po premierze film pojawi się w kinach w całej Polsce. Aby wiedzieć gdzie można go obejrzeć najlepiej obserwować fanpage "Bez znieczulenia" na fb.


Film tworzony jest przez Bolesławieckie Centrum Inicjatyw Lokalnych Via Sudetica skupiające skromną grupę osób. "Bez znieczulenia" zapowiada się na ważne wydarzenie dla środowiska motocyklowego w Polsce.