Motor Show 2016 coraz bliżej! Sprawdzamy co czeka na odwiedzających

Już za trzy tygodnie największa impreza motoryzacyjna w Polsce - Motor Show 2016 w Poznaniu! Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni się miłośnikami silników i pojazdów wszelkiego rodzaju. Sprawdziliśmy, jakich atrakcji spodziewać się mogą miłośnicy jednośladów!

Oczywiście najwięcej emocji wzbudzają premiery motocyklowe. W Poznaniu swoje stanowisko wystawią najbardziej znane światowe marki motocyklowe. Swój udział zapowiedzieli min. Aprilia, BMW, Honda, Ducati, Yamaha, MV Agusta, czy KTM. Znajdzie się również miejsce dla bardzo dziś popularnych motocykli klasy 125: Junaka, Rometa, Zippa.

Nie zabraknie również nowości ze świata odzieży motocyklowej, akcesoriów i części motocyklowych. Targi to dla każdego motocyklisty świetna okazja by zorientować się w najnowszych trendach i technologiach.

Po raz piąty w ramach targów odbędą się Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. Tego rodzaju motocykle uwiodły nas niedawno swoją estetyką, fantazją i osiągami - nie przegapimy okazji, żeby im się przyjrzeć. Fani oldschollowego stylu, cafe racerów, cruiserów i chopperów nie będą zawiedzeni.

Przed pawilonem będzie można obejrzeć pokazy stuntu w wykonaniu min. Leo Stunt, (dobrze znanego widzom motobandy), który wystąpi w duecie z Martyną "Małą" Chmielewską. Swoje popisy pokaże również Ewa Pieniakowska – znana polska stunt girl. Ci, którzy widzieli już stunt na quadach wiedzą, że jest to show warte uwagi. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji się o tym przekonać na pewno nie pożałują!

Co więcej motocykliści, którzy zakupią bilety i przyjadą na targi będą mogli skorzystać z bezpłatnego parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie pawilonów z motocyklową ekspozycją. Wjazd od ul. Święcickiego cały dla jednośladów!

Motobanda również pojawi się na targach. Znajdziecie nas przy stoisku Ultimate Motorsports. Zapraszamy!

KIEDY?
Czwartek (31.03): 8:00 - 18:00 (Press Day)
Piątek (01.04): 10:00 - 18:00
Sobota (02.04): 10:00 - 18:00
Niedziela (03.04): 10:00 - 18:00

Jednorazowe bilety dla zwiedzających w cenie 15 zł. Bilety dostępne online TUTAJ lub TUTAJ

MIEJSCE: Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności