KAWASAKI NINJA 1000SX 2022. WZOROWY MOTOCYKL SPORTOWO TURYSTYCZNY

Kawasaki Ninja 1000SX to jeden z tych sportowo-turystycznych modeli, których trudno szukać u konkurencji. Prowadzenie godne motocykla sportowego, połączone z komfortem oraz możliwością jazdy samemu, czy też z pasażerem.
Czy taki powinien być idealny sportowy turystyk?


Odświeżona Ninja 1000SX w swojej nowej odsłonie oferuje szeroką gamę funkcji i możliwości. Aktualne zastosowanie sportowego układu wydechowego „4-1” i bardziej aerodynamicznego zestawu owiewek w połączeniu z mocną i elastyczną 140-konną jednostką oraz quickshifterem (góra/dół) w wydaniu na 2022 rok potwierdza, że Ninja 1000SX  to w swojej klasie wzór do naśladowania.

Patrząc z perspektywy motocykla turystycznego w najnowszym wydaniu Kawasaki zastosowano wiele pomysłowych rozwiązań. Jeśli chodzi o pojemność bagażową do kufrów pomieścimy aż 56 litrów. Dodatkowo Ninja wyposażona jest w fabryczny system mocowania co powoduje, że motocykl po zdjęciu kufrów zachowuje swój sportowy styl. Poprawiony został również komfort siedzenia, oraz szyba, która oferuje szeroki zakres regulacji, dzięki któremu możemy dostosować jej pozycję do własnych preferencji.

W  motocyklu znajdziemy tempomat oraz system IMU, który wraz z komputerem sterującym mierzy przeciążenia w sześciu osiach. Znajdziemy tutaj jeszcze różne tryby jazdy oraz funkcję Cornering management,  jak również wybór trybu mocy, kontrolę trakcji KTRC, sportowy ABS i łączność ze smartfonem między całkowicie cyfrowym kolorowym ekranem TFT  za pośrednictwem aplikacji Kawasaki Rideology.

Kolorystyka na rok 2022 to:

- Metallic Diablo Black / Pearl Robotic White


- Emerald Blazed Green / Metallic Diablo Black / Metallic Graphite Grey- Metallic Matte Graphenesteel Gray/Steel Gray/ Metallic Diablo Black


 

Informacja prasowa