Harley-Davidson Pan America™ zadebiutuje 22 lutego 2021!

22 lutego 2021 nastąpi prawdopodobnie jedna z najważniejszych premier dla amerykańskiego producenta motocykli. Pan America™ to "dwukołowa, wielozadaniowa maszyna zaprojektowana do eksploracji, gotowa na przygody i dalekie wyprawy". Czy tak będzie w istocie?

Jason Mamoa jest już od pewnego czasu dobroduszną twarzą Harley-Davidsona. Tym razem w klipie możemy zobaczyć hollywoodzkiego gwiazdora na środku pustyni na nowym motocykl. Jest to Harley-Davidson Pan America™, pierwszy w pona 100-letniej historii H-D motocykl typu adventure touring. Dotychczas prezentowany był jako motocykl koncepcyjny lub jeden z modeli "przyszłości". Ta przyszłość stanie się rzeczywistością już za dwa miesiące.

Kilkuletnie wysiłki H-D w pracy nad Pan Americą zostaną uwieńczone wirtualną prezentacją 22 lutego 2021.

Wyprostowana pozycja, duży skok zawieszenia, możliwość zamontowania kufrów, wysoka szyba, szprychowe koła, terenowe opony - to wszystko cechy niezbędne w przypadku motocykli Adventure. Pan America jest znakiem nowej generacji amerykańskich motocykli i wyrazem prób Harleya na przyciągnięcie nowych odbiorców.

Jakie atuty ma Harley? Przede wszystkim - brak oczekiwań, jakim musiałby sprostać. Motocykl Adventure od H-D brzmi tak egzotycznie, że jeżeli dojdzie do zaskoczenia to tylko na plus. Żeby móc uczestniczyć w tym niecodziennym wydarzeniu wystarczy się zarejestrować na stronie Harley-Davidson. Link znajdziecie TUTAJ.