Fighters Attack - wyjazd dla posiadaczy Ducati Streetfighterów V4 do Hiszpanii

Ducati oraz motoRRaid przygotowali dla właścicieli Streetfighterów V4 wyjazd do Hiszpanii, który rozpocznie się 9 października. Wyjazd pozwoli na odkrycie z przewodnikiem niesamowitych dróg oraz krajobrazów w okolicach Walencji. Wyjazd to kompilacja elementów, które docenią tylko prawdziwi motocykliści czyli: mnóstwo zakrętów, piękne widoki, pyszna kuchnia i wino, towarzystwo innych pasjonatów jednośladów oraz możliwość szkolenia jazdy na torze. 


    Wyjazd podzielony będzie na dwie części. W pierwszej kolejności uczestnicy trafią do hotelu w miejscowości Calp gdzie po przylocie będą czekały już na nich motocykle oraz bagaże. Transport pojazdów jak i powierzonych rzeczy gwarantowany jest przez organizatora. Po przylocie uczestnicy będą mogli spędzić dzień na odpoczynku lub wyruszyć w pierwszą z zaplanowanych tras. Kolejne trzy dni uczestnicy spędzą na krętych okolicznych drogach. Oczywiście przewidziany jest także czas wolny na zwiedzanie okolicy oraz relaks na pobliskich plażach. Wieczory miną przy hiszpańskiej kuchni oraz winie wraz z pasjonatami marki Ducati

   Kolejnym etapem wyjazdu jest przejazd do Kartageny i spędzenie trzech dni na torze Circuito de Cartagena. W tym czasie uczestnicy w zamkniętej grupie będą mieli możliwość profesjonalnego szkolenia na torze pod okiem doświadczonych i licencjonowanych instruktorów. Dla osób niezainteresowanych jazdą na zamkniętym obiekcie, lub rezygnujących z torowej jazdy organizator przygotował zwiedzanie pobliskich atrakcji. Na koniec wyjazdu uczestnicy pozostawią swoje motocykle na torze i stamtąd zostaną one przetransportowane do Polski, a uczestnicy będą przetransferowani na lotnisko w Alicante

   Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na facebookowym profilu Ducati Polska. W Fighters Attack można wziąć udział wyłącznie po wcześniejszym wypełnieniu formularza na stronie motoRRaid oraz dokonaniu wpłaty w wysokości 1990 € (cena nie obejmuje kosztu przelotów).

   Wszelkie pytania dotyczące Fighters Attack należy kierować do firmy motoRRaid, partnera Ducati Polska, pod adres biuro@motorraid.pl.

   Uwaga! Zapisy tylko do 2 października. Zapisz się tutaj.


Informacja prasowa