Ducati już promuje Scramblera 400. Czekacie?

Przedwczesne ujawnienie Scramblera 400, jako nowości na 2016 rok zapewne pokrzyżowało nieco plany, ale Ducati nie traci rezonu. Akcja promocyjna właśnie ruszyła. Nowego motocykla jeszcze nikt nie widział, ale w sieci dzieje się coraz więcej.

Już przy premierze poprzedniej wersji Scramblera kreatywni ludzie od promocji Ducati przybliżyli nam animowaną historię Franco i Elviry. Tym razem za pomocą komiksowych pasków przedstawiają nowych bohaterów. Bart jest skaterem i jest, no cóż - małpą. Betty jeździ na BMX i jest ponętną blondynką. Tak więc zapowiada się całkiem ciekawie... Pasków będzie 11, w galerii znajdziecie pierwszy z nich.

Wracając do motocykla - małego Scramblera poznamy na targach EICMA 2015 w Mediolanie, które ruszą w połowie listopada. Dotychczasowe materiały promocyjne pokazują części z których składa się motocykl, a najnowsze zdjęcie sugeruje, że pojawi się nowe malowanie. Jaskrawo pomarańczowy Scrambler? Czemu nie - zdaje się, że KTM nie ma wyłączności na taką kolorystykę : )
Ducati Scrambler (800) okazał się wielkim hitem sprzedażowym, nic dziwnego, że pojawia się mniejsza wersja. Jakie będą zalety małego Scramblera? Niższa cena (choć nadal nieprzyzwoicie wysoka) i możliwość jazdy na kategorię prawa jazdy A2