Triumph Street Tripple 675 ma 10 lat i trzy edycje limitowane!

W przyszłym roku Triumph świętuje 10 rocznicę premiery swojego nakeda - Street Tripple'a 675. Od lat robimy maślane oczy na widok oczo-kształtnych lamp Streeta, więc dołączamy się do życzeń: Happy Birthday!

Trzycilndrowy silnik zobowiązuje. Z racji, że to "Tripple" wypuszczono nie jedną, nie dwie, ale aż trzy edycje limitowane. Ich nazwy to: Street Tripple R Dark, Street Tripple Gold i Street Tripple Grey. Dwa ostatnie motocykle charakteryzują się pięknym, metalicznym lakierem. Malowanie dotyczy to również felg - niby drobiazg a robi wrażenie. Całość uzupełnia motyw Union Jack na bocznych owiewkach i kanapa obszyta alcantarą (wysokiej jakości materiał tapicerski).

Zgrabność, urok streetfightera i "żeńskie" spojrzenie - Street Tripple po 2012 roku jest po prostu sexy.

Żeby wejść w posiadanie Streeta trzeba się spieszyć. Wypuszczonych zostanie jedynie 50 sztuk w każdym malowaniu. Oczywiście cena jak przystało na edycję specjalną również jest specjalna. Za każdy motocykl zapłacić trzeba 400 funtów ekstra. Gold i Grey kosztować będą 7999 £, a R Dark 8599 £. Sprawdź również Triumph Street Tripple 675 R w naszym katalogu!

(poniżej) Triumph Street Tripple 675 Grey

Triumph Street Tripple 675 Gold