Shoei Prezentuje J.O!

Retro wraca! Coraz więcej osób docenia klasyczną linię motocykli, styl i całą otoczkę takich motocykli. Cafe racery, oldtimery i bobbery to zdecydowanie motocykle które mają w sobie 110% duszy. 

Nic więc dziwnego, że czołowi producenci dostosowują się do panującej mody. Podczas 10 edycji imprezy Glemseck 101, która odbyła się w niemieckim mieście Leonberg - Shoei zaprezentował swój nowy kask - J.O. Nowoczesne technologie ubrane w klasyczny styl, z odpowiednimi smaczkami takimi jak skórzany pasek z tyłu czy złote piny. Również jego malowania mają bardzo prosty, dzięki czemu cieszący oko wygląd. Z resztą, sprawdźcie je sami (galeria) i dajcie znać czy Wam się podobają! 

Nowoczesność w klasycznej osłonie

Jak przystało na Shoei - skorupa zbudowana jest z kompozytów włókna szklanego (Advanced Integrated Matrix) oraz zaawansowanym EPS'ie o różnej gęstości. To wszystko sprawia, że kask oferuje naprawdę niezły poziom bezpieczeństwa jak na kask otwarty. 

Kask jest wyposażony w wysuwany wizjer, który chroni nasze oczy przed naporem wiatru, owadów i małymi kamieniami. Szybki będą dostępne w 3 kolorach - przezroczyste, ciemne i żółte.