Otwarcie największego multisalonu motocyklowego w Warszawie – już w ten weekend.

Otwarcie największego multisalonu motocyklowego w Warszawie – już w ten weekend. 18 marek motocyklowych pod jednym dachem! Nie możesz tego przegapić.


Najbliższy piątek i sobota to okazja na świetne spędzenie czasu w motocyklowym gronie i przetestowanie różnego rodzaju maszyn. W tych dniach otwieramy największy w województwie mazowieckiem multisalon motocyklowy z ogromnym wyborem skuterów, motocykli, quadów i utv. W punkcie na Trakcie Brzeskim 35 w Warszawie będziecie mogli znaleźć, przysiąść się i kupić sprzęty z różnych kategorii zainteresowań motocyklowych: miejskie, wyprawowe, offroadowe, użytkowe. Dla dzieci, tych co posiadają tylko prawo jazdy kat. B, dla fanów terenu aż po maszyny turystyczne i miejskie o dużych pojemnościach.  To jak – zainteresowani? Przyjeżdżajcie na Trakt Brzeski 35!


Nasz salon działa już od jakiegoś czasu i uszczęśliwił dotychczas zakupionymi u nas pojazdami kilkudziesięciu motocyklistów. Mnogość oferty i prace związane z jej odpowiednią ekspozycją były nie lada wyzwaniem i chwile potrwały, ale w końcu jesteśmy gotowi do zaprezentowania Wam największego w mazowieckim, a może i w Polsce, punktu z aż 17 markami motocykli. Oto oszałamiająca ich lista:

Kawasaki, Barton Motors, Bajaj, Benelli, Brixton, Kymco, Keeway, Malaguti, NIU, Super Soco, Romet, UM Motorcycles, Junak, VOGE, Zipp, Zontes, UTV i ATV Hisun Motor

W związku z oficjalnym otwarciem punktu, oprócz pełnego asortymentu, uginających się półek, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, niespodzianek i gratisów!

Wpadnijcie w najbliższy piątek i sobotę (6-7 maja) na Trakt Brzeski 35 na:

  • grill dla wszystkich gości salonu,
  • prezentacja nowości w segmencie pojazdów,
  • jazdy testowe na motocyklach KAWASAKI, Benelli, Kymco, Zontes i Voge,
  • jazdy testowe na quadach Hisun – totalnej nowości – przejedź się pojazdem Hisun UTV 550 Sector,
  • jazdy testowe w kaskach Schuberth C5,
  • vouchery dla odwiedzających salon pojazdów (o nim poniżej),
  • gratisy do każdego zakupu,
  • pakiet kosmetyków na start dla twojego nowego jednośladu,
  • kącik słodkości dla najmłodszych.

 

Uwaga! Promocja! 

Jeśli do końca maja kupisz dowolny pojazd w multisalonie M&M Motocykle, to otrzymany na otwarciu VOUCHER będziesz mógł wymienić na kurtkę Rainers Jerez – przy zakupie motocykla o pojemności 125 cm3, i kurtkę Rainers Trivor – przy zakupie pojazdu o pojemności powyżej 125 cm3! Fajnie? Fajnie!

Zainteresowani? No pewnie! A oto pełny harmonogram dni otwartych na Trakcie Brzeskim 35:

Piątek 6 maja zapraszamy 10:00 – 19:00

10:00 – 19:00 testy kasków Schuberth C5
12:00 – 18:00 jazdy testowe Kawasaki, Benelli, Kymco, Zontes, Voge, quady Hisun oraz Hisun UTV 550 Sector
12:00 – 19:00 grill

Sobota 7 maja zapraszamy 10:00 – 16:00

10:00 – 16:00 testy kasków Schuberth C5
10:00 – 16:00 grill
12:00 – 16:00 jazdy testowe Kawasaki, Benelli, Kymco, Zontes, Voge, quady Hisun oraz pojazd Hisun UTV 550 Sector