Oto jeden z najważniejszych modeli w historii Hondy - nowy Gold Wing i przekorne VIDEO!

GoldWing to marka sama w sobie - dla jednych urzeczywistnienie najlepszego motocykla na świecie, dla innych przykład kanapy na dwóch kołach. Nie sposób jednak odmówić Hondzie stworzenia jednego z najbardziej rozpoznawalnych modeli wśród motocykli. Potwierdza to 43-letnia historia modelu.

Barwny skrót tej historii możecie zobaczyć na video. Zaczęło się w 1975 roku i od tamtego czasu GL utwierdza swoja reputacje sprzętu idealnego na dalekie, ale "cywilizowane" trasy. Honda zapowiada swój motocykl w całkiem przekorny, młodzieżowy sposób. Czy GL, "ciężki dziadkowóz" zjedna sobie w ten sposób przychylność młodszego pokolenia? Po takiej zapowiedzi pozostaje tylko czekać na nowego, zbuntowanego Honda GL 1800 Gold Winga!

Wcześniej motocykl był już zapowiadany w kampanii #WhatLiesBeyond, teraz przyszła pora na odkrycie części kart. Honda ujawniła co leży poza standardem "Beyond the standard". I trzeba przyznać, że coś w tym jest...

P.S.: mała refleksja - patrząc na video mam wrażenie, że w niektórych video motobanda całkiem fajnie nadąża za wizualnymi trendami, a może nawet je w pewnym stopniu kreuje ;)