Opublikowano pierwsze cenniki BMW G310R w Anglii!

Jedna z najlepiej zapowiadających się trzysetek wreszcie otrzymała swoje cenniki. Już nie długo będzie dostępna także u nas! Czy cena będzie konkurencyjna dla nowej MT-03, Z300 czy też Duke'a 390?

Mały ciałem, wielki duchem!

G310, to pierwsza mała BeeMka, która ma za zadanie stawić czoło japońskiej i austriackiej konkurencji. Na pierwszy rzut oka BMW wygląda solidnie. Przednie zawieszenie typu USD, radialny zacisk, nietypowo skonstruowany silnik a także agresywna, ekstrawagancka stylistyka, typowa dla motocykli spod znaku białoniebieskiego śmigła. Wracając do jednostki napędowej. W swojej klasie ma najniższą moc, najwyższy moment obrotowy i najniższą masę. Jak przełoży się to na asfalt?

Cena?

W Anglii opublikowano pierwsze cenniki. G310R na wyspach ma kosztować 4290 funtów. Daje nam to 24 000 złotych, czyli około 10-15% więcej niż w przypadku konkurencji. BMW ruszyło z akcją marketingową na Comic Con w niemczech, prezentując G310R jako bohatera obrazkowej historyjki. Czy to przyciągnie potencjalnych kupujących? Najchętniej, zapięlibyśmy pierwszy bieg popuścili sprzęgło, by sprawdzić jak zachowuje się sprzęt. Przejażdżka pozwoli najlepiej określić czym G310R może zyskać swoich zwolenników. BMW?! CZEKAMY!