Nowy Triumph Street Tripple - czekamy do nowego roku!

British invasion trwa! Tak, jak w latach '60 muzyka z Wysp zalała świat, tak teraz Brytyjczycy szykują premierę tego, co mają dobrego. Nowy Triumph Street Triple zostanie zaprezentowany światu 10 stycznia.

Street Triple to motocykl, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Kształtne reflektory, streetfighterski wygląd, lekkość i moc. Do tego interesujący slinik i trzy cylindry. Seria Streetów świętuje wkrótce 10 lat. Pojeździłoby się!


Stary, dobry Street był poważnym kandydatem na następny motocykl naczelnego ; ) - czy potrzeba lepszej rekomendacji by zainteresować się tymi maszynami?!

Hasła marketingowe Triumpha są szumne: "The Street Will Never Be The Same Again" ("Ulica nigdy nie będzie taka sama"), czy "The revolution starts here" ("Rewolucja zaczyna się tutaj"). Co się kryje pod "rewolucją"? Chodzi o zwiększenie pojemności silnika. Nowy Street ma silnik większy o 90 cc. To oznacza zmianę nazwy na Street Triple 765. Wynika to oczywiście z coraz bardziej wymagających norm emisji spalin. Poza zmianą silnika oczekujemy po prostu dobrej i zmysłowej maszyny.

Moc motocykla? Ok. 110 KM w wersji standardowej i 120 KM w wersji R. Jedyną wizualną zmianą, jaką można wywnioskować z video to drobna kosmetyka sławnych oczu. Video zapowiadające premierę modelu wyjaśnia faktycznie nic - dużo dymu, dużo mroku, dużo obietnic.

Nie pozostaje zatem nic innego jak czekać do wtorku 10.01.2017!