Ninja 250 Turbo?

W ostatnich dwóch latach każdy z japońskich producentów stara się pokazać coś nowego w klasie 250/300cc. Widzieliśmy już mnóstwo renderów nowych 300'tek, kilka konceptów... Ostatnie plotki głoszą, że Kawasaki wraz z Trickstar rozwija 250'tkę z doładowaniem!

Trickstar

Każdy kto śledzi nasz portal, kojarzy wideo z sieci, na którym to nowa H2R przygotowana przez Trickstara bije swój rekord prędkości maksymalnej. 385km/h! Właśnie tyle wycisnęła najmocniejsza Ninja przygotowana przez Trickstara. Czym się zajmuje ta marka? A no właśnie produkcją sportowych pakietów do motocykli marki Kawasaki.

Plotki, ploteczki...

Właśnie, plotekczi... Trickstar oferuje kilka pakietów modyfikacji do małych motocykli z serii Ninja. Plotki mówią o turbinie. Na powyższym zdjęciu wydać wyraźnie, że przy głowicy nie ma żadnej "suszarki"... Być może chodzi o kompresor? Czym więc jest magiczny dolot powietrza ukryty pod owiewkami? Może to po prostu doładowanie dynamiczne? Jeśli kawaski planuje doładować zwykłe ćwierć litra, może w końcu powrócą czasy pięćdziesięciokonnych dwieściepięćdziesiątek? Czy Trickstar planuje wypuszczać zestawy z kompresorem? Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne informacje...