Multivan Panemericana - w służbie motocyklistom!

 


Targi motoryzacyjne w Frankfurcie nad Menem dobiegły końca. Wśród zaprezentowanych samochodów użytkowych szczególnie mógł zainteresować nowy Volkswagen Mulitvan PanAmericana przystosowany do transportu motocykli.

Vany od Volkswagena to marka sama w sobie: solidność, trwałość i niezawodność. Podobnie jest z nowym Multivan PanAmericana. Łączy on sprawność SUVa z zaletami samochodu użytkowego: obszernym wnętrzem, ładownością i komfortem.

Tym, co wyróżnia Multivan Panemericana od innych tego typu samochodów jest przystosowanie do transportu motocykla. Poza klipsami i szynami unieruchamiającymi motocykl van posiada również windę pozwalającą bezproblemowo wprowadzić motocykl do środka.

W stosunku do poprzednika zmianie uległ wygląd samochodu - zyskał charakterystyczne detale składające się na swoisty prestiż pojazdu. Podkreślają to biały lakier i dekoracyjne, czerwone linie. Sportowego ducha dodają czarne 18' obręcze kół, poszerzone nadkola, oraz przednia osłona chroniąca przed uszkodzeniami.PanAmericana jest wyposażony w dwulitrowy silnik diesela, osiągającym moc 204 KM (w wersji z silnikiem z dwiema turbosprężarkami). Do tego napęd na cztery koła 4Motion, siedmio-przełożeniowa skrzynia biegów i można zabierać nasze motocykle na drugi koniec świata.