Motoserce 2014

Akcja prowadzona od 2009, pod hasłem „Motocykliści dzieciom” ma na celu zbiórkę krwi oraz organizację świetnej zabawy miłośnikom motocykli. W tym roku w kampanii weźmie udział 76 miast. Byliśmy obecni 26 kwietnia w Dąbrowie Górniczej, w tym samym terminie akcja odbywała się w 41 innych miastach. Więcej informacji na temat przedsięwzięcia na www.motoserce.pl.

Impreza koordynowana jest przez kluby motocyklowe, na śląsku VC 19-78 Veteran Club MC zagwarantował nam rozrywkę i edukację na najwyższym poziomie. Zaproszeni zostali ratownicy medyczny i strażacy, którzy pokazali metody ratownictwa i pochwalili się swoim sprzętem oraz umiejętnościami. Pomiędzy występy artystyczne wmieszane były liczne konkursy i zabawy. Kolejną częścią programu były koncerty grupy Kruk i Krzyk oraz kabaretu Dno a na deser, legenda – zespół Perfect.

Pomimo nie przyjaznej aury nie mogło zabraknąć pokazów efektownej akrobatyki na jednym kole – czyli motocyklowego stuntu, oraz dla większości, gwoździa programu – parady motocyklowej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz krótkiej wideo migawki z parady zrealizowanej wspólnie z kanał99.Autor tekstu, zdjęć i filmu: Bartłomiej "weczi" Weczera