KTM 1290 Super Duke R - nowy cesarz nakedów nadejdzie na początku listopada?

KTM opublikował trzeci teaser zapowiadający nadejście swojego potężnego nakeda. I co tu dużo mówić - to budzi emocje. Nowy KTM 1290 Super Duke R zostanie zaprezentowany 5 listopada 2019 w Mediolanie. Zapowiada się jedna z najgorętszych premier na przyszły sezon!

Najbardziej emocjonujące premiery na sezon 2020 nie pozostawiają złudzeń - szykuje się ofensywa mocnych nakedów. Kawasaki na dniach pokaże swojego turbodoładowanego Zeta - Kawasaki H2-Z. Ducati szykuje Streetfightera na bazie Panigale V4. A KTM chce narobić szumu wokół Pomarańczowego Super Księcia. Oczywiście wygląd nowego motocykla pozostaje zagadką. Jedyne co nam pozostało to sugestywne zwiastuny.


Na tle konkurentów nowy Super Duke może wydawać się pozbawiony atutów, ale Austriacy na pewno mają jakiegoś asa w rękawie. Na przykład - czerpanie z doświadczeń świeżo nabytych na torach MotoGP przez team wyścigowy Red Bull KTM. I nie ma znaczenia, że póki co starty w MotoGP odbywają się bez większych sukcesów. Marketingowo KTM już to wykorzystuje pokazując swój motocykl na torze.

My się już nie możemy doczekać. Wspomnienie jazdy tym motocyklem nadal jest w nas żywe. Odcinek o KTM 1290 Super Duke możecie obejrzeć TUTAJ.