Pozostałe Generacje Modelu Kawasaki Z750

Spalanie: 6.64
Dodaj
Ilość raportów: 22

Spalanie Kawasaki Z750

Minimalne: 5.61

Średnie: 6.64

Maksymalne: 8.48

Opinie o Kawasaki Z750

Opinia: 4.6/5

Liczba głosów: 33

Silnik: 4.6
Hamulce: 4.4
Bezawaryjność: 4.5
Frajda z jazdy: 4.7
Przyciąganie wzroku: 4.8
Ocena: 5/5 |
Świetna zabawka zdecydowanie dobrze wspominam go jako pierwszy motocykl świetne prowadzenie mimo wagi dobre osiągi i świetny wygląd .
Odpowiedz | Przydatna (24) | Nieprzydatna (8)
Ocena: 5/5 |
Fajny
Odpowiedz | Przydatna (7) | Nieprzydatna (2)
Ocena: 5/5 |
Moje pierwsze moto 4 cylindrowe. Daje super frajdę z jazdy i w mieście robi niezły show z LeoVince. Kawa potrafi być potulna jednak przy odkręceniu dość mocniej manetki czasami aż dostaje banana na twarz z wrażenia. Hamulce idealne a jazda na gumie to coś pięknego. Polecam z całego serca.
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (1)
Ocena: 5/5 |
Mam ten sprzęt już 2 rok. rok 2011 wersja "R" - inne zawieszenie i rozwiązań z Z1000.
Polecam
Odpowiedz | Przydatna (2) | Nieprzydatna (2)
Ocena: 5/5 |
Fajny motocykl dający naprawdę dużo frajdy. Polecam.
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (4)
Ocena: 5/5 |
Wygląd nie zastapiony i nie zawofnosc
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (5)
Ocena: 5/5 |
Super moto
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (4)
Ocena: 5/5 |
Zajebisty w prowadzeniu, może trochę przyciezki, ale daje radę. Amortyzator skrętu bardzo przydatny przy większych prędkościach.
Odpowiedz | Przydatna (3) | Nieprzydatna (5)
Ocena: 1/5 |
Kapitalny motocykl.
Odpowiedz | Przydatna (1) | Nieprzydatna (19)
Ocena: 5/5 |
Jak czytam te opinie to niewiem to smiac mi sie chce jak to moc wyparowala jak odkrece to zeke chce rozerwac zadko ktory moto ma polot nia a fz 6 ze niby taka frajda z czego moto banda pewnie testowala wersje zblokowana
Odpowiedz | Przydatna (6) | Nieprzydatna (32)
2019-05-09 07:21:06 | Autor: Krzysztof
Pisałeś tę wypowiedź po jakimś mocnym alkoholu? Kompletnie nic nie rozumiem :)
2025-05-04 10:19:21 | Autor: Kamil
Starałem się zrozumieć wypowiedź, nie dałem rady. Ktoś przetłumaczy? :(
rozwiń

Dane techniczne Kawasaki Z750

Osiągi

Moc max.
106.0 KM / 10500 rpm
Max. moment obrotowy
78.0 Nm / 8300 rpm
V-max
233.0 km/h
Pojemność zbiornika paliwa
18.5 L

Hamulce

Przód
2x300mm, 2 tłoczkowe zaciski
Tył
1x250mm, 1-tłoczkowy zacisk
ABS
Opcjonalnie

Silnik

Typ
4-cylindrowy, chłodzony cieczą, DOHC,
Pojemność skokowa
748.0 ccm
Stopień sprężania
11.3:1
Układ zasilania
Wtrysk paliwa (Keihin ø 32 mm x 4)

Układ napędowy

Skrzynia biegów
Manualna
Ilość przełożeń
6
Przeniesienie napędu
Łańcuch

Podwozie

Masa pojazdu w stanie suchym
203.0 kg
Masa pojazdu zalanego płynami
226.0 kg
Rama
Stalowa

Zawieszenie

Przód
41mm, regulacja napięcia wstępnego i odbicia.
Tył
7 stopniowa regulacja napięcia wstępnego.

Eksploatacja Kawasaki Z750

Opony

Opona przód
120/70 -17
Opona tył
180/55 –17

Układ Smarowania - Olej

Ilość oleju w silniku przy wymianie
3.3
Ilość oleju przy wymianie z filtrem
3.8

Wymiana oleju silnikowego w motocyklu.

Wymiana oleju silnikowego w motocyklu.

Układ napędowy

Przeniesienie napędu
Łańcuch 520
Zębatka przednia
15
Zębatka tylna
43
Luz łańcucha
25~25

Suzuki GSR 750 (2011)Kawasaki Z750 (2007 - 2012)

Yamaha FZ6-N (2004 - 2009)Kawasaki Z750 (2007 - 2012)

Kawasaki Z800 (2013 - 2016)Kawasaki Z750 (2007 - 2012)

Kawasaki Z750 (2007 - 2012)Kawasaki Z750 (2004 - 2006)

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Przesyłka bez zarzutu doszła po 1 dniu od nadania. Bardzo szybka i sprawna realizacja. Jakościowo produkty są świetne. Rzetelna firma, z której będę korzystał i wspierał, ponieważ cała ekipa robi niesamowita robotę w motocyklowym świecie :). Pozdrawiam !
Riko
Riko
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany na czas transportu, ładny przemyślany sklep, duży plus za publikowane materiały niejednokrotnie podpięte do poszczególnych artykułów, ceny podobne jak i u innych ale za wspomniane materiały publikowane na ich kanale warto kupować u Motobandziorów, kolejne zamówienie już za kilka dni
Łukasz Wojtowicz
Łukasz Wojtowicz
Błyskawiczna przesyłka (zamówienie o godz. 14, paczkomatem już o godz. 8 rano następnego dnia!) , paczka zapakowana schludnie i estetycznie, tak samo kurtka, która była prezentem urodzinowym, więc nawet nie było potrzeby szukania okazjonalnego opakowania. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do Motobandy na kolejne zakupy :)
Ada Banasiak
Ada Banasiak
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo