Galeria: Nowa Yamaha YZF-R6 na zdjęciach - hit czy kit?

Pięknych rzeczy nigdy za mało! Dlatego przygotowaliśmy wypasioną galerię nowej Yamahy YZF-R6. Zalotne spojrzenie wyłupiastych oczu i ostra jazda gwarantowane!

Nowa Yamaha YZF-R6 została zaprezentowana światu tydzień temu. Od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Nadal nie znamy mocy, ceny i innych osiągów. Wiemy o wyposażeniu motocykla w pakiet torowej elektroniki, która powoli staje się standardem. Na dobrą sprawę tydzień po premierze znamy jedynie wygląd YZF-R6, który ku rozpaczy wielu fanów - wyewoluował w stronę kontrowersyjnego designu większej siostry - Yamaha YZF-R1.

Moc i osiągi nowej R6 wciąż są tajemnicą.

Co by nie mówić o producencie spod znaku skrzyżowanych kamertonów, to nie można im odmówić konsekwencji. Znając reakcję motocyklowego świata na R1 z 2015 roku zdecydowali się ponowić projekt w mniejszej wersji. To świadczy o nonszalancji, braku kreatywności, czy o sile marki?

O naszych oczekiwaniach wobec nowej Yamahy YZF-R6 możecie posłuchać w jednym z odcinków MB.News. R6 zawsze aspirowała do miana najlepszego i najpiękniejszego motocykla w klasie sportowych 600. Czy wraz z nowym wyglądem opinia o R6 przygaśnie? Jakoś w to wątpimy ; )