Chcesz być szczęśliwy? Kup sobie kolekcję zabytkowych motorowerów!

Po co komu 24 zabytkowe włoskie motorowery? Można skrzyknąć kolegów i założyć mopedowy gang, można drażnić ekologów puszczając kłęby niebieskiego dymu lub trzymać pojazdy w suchym garażu jako lokatę kapitału. Albo postawić w domu i na każdym kroku cieszyć oczy widokiem tych moto-perełek.

Holenderski dealer Classic Youngtimers Consultancy od lat specjalizuje się w wyszukiwaniu samochodowych i motocyklowych rarytasów na rynku wtórnym. Najnowszą ofertę dla zamożnych klientów stanowi unikalna kolekcja 24 włoskich motorowerów. Większość egzemplarzy pochodzi z lat 60’ i bynajmniej nie są to popularne Piaggio Ciao, ale perełki marek Ducati, Gilera, Testi, Giulietta, Moto Morini, Cimatti i innych.

Włoskie motorowery: 50 cm³ stylu i radości. Pomnożone razy 24!

Ceny wystawionych na sprzedaż pojazdów oscylują wokół 3500-7000 . Żeby zatem wejść w posiadanie całej kolekcji należałoby wyłożyć na stół zaporową sumę sześciocyfrową (w €, rzecz jasna). Na szczęście nacieszenie oczu zdjęciami tych pięknych motorowerów w stylu cafe racer (a raczej espresso racer) nie kosztuje nic.