BMW S1000RR w czerni. Nowe malowanie niemieckiego superbike'a na sezon 2021.

BMW S1000RR to superbike, który ponad dekadę temu sporo namieszał w świecie sportowych motocykli wyznaczając na swój sposób kierunek, w którym podążają obecne motocykle sportowe. Nowe wcielenie tego motocykla pojawiło się pod koniec 2018 roku. Ale motocykl cały czas się rozwija. Jakie możliwości przygotowali Niemcy w modelu na rok 2021?

*pełną ofertę nowych malowań motocykli BMW na sezon 2021 możecie obejrzeć w video powyżej.

Tym, co najbardziej rzuca się w oczy jest oczywiście nowe malowanie. Zamiast czerwonego S1000RR znajdzie się w ofercie wersja cała w czerni. Lakier nazywa się Black Storm Metallic i jest dokładnie taki, jak głosi nazwa. Czarna jest również rama pomocnicza - charakterystyczny element w niemieckim superbike'u.


Ale są ważniejsze rzeczy, niż nowe malowanie. Przede wszystkim motocykl spełnia normy Euro5. Jest to formalność, którą muszą spełniać wszystkie nowe motocykle w 2021 sprzedawane w Unii Europejskiej. W nowym wyposażeniu, jakie można sobie dokupić do motocykla znalazły się nowe akcesoria z prestiżowej serii M min. tytanowy wydech, osłona dźwigni sprzęgła i dźwigni hamulca, ładowarka z portem USB, łańcuch Endurance, osłona silnika, sportowe podnóżki.

Ale to wszystko tylko dodatki do 207 KM, które oferuje silnik BMW. Całość sprawia, że BMW S1000RR to nadal jeden z najlepszych motocykli sportowych. A w czerni każdemu dobrze!

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności