49%
51%

Honda VT 125C Shadow
1999 - 2007

+

Yamaha XVS 125 Dragstar
2000 - 2005

+

Honda VT 125C Shadow (1999 - 2007) vs Yamaha XVS 125 Dragstar (2000 - 2005)

Opinia Video o Honda VT 125C Shadow

Opinia Video o Yamaha XVS 125 Dragstar

Test video

Ocena: 4.6/5 liczba opinii: 33

Ocena: 4.4/5 liczba opinii: 10

Silnik:
4.7 vs 4.2
Hamulce:
4.0 vs 4.1
Bezawaryjność:
4.5 vs 4.6
Frajda z jazdy:
4.8 vs 4.5
Przyciąganie wzroku:
4.8 vs 4.8

Opinie o Honda VT 125C Shadow

Silnik chłodzony cieczą
Odpowiedz | Przydatna (23) | Nieprzydatna (1)
Mocniejszy silnik, wyższa prędkość przelotowa. Lepsze wykonanie. Mniejsza utrata wartości.
Odpowiedz | Przydatna (17) | Nieprzydatna (8)
Motocykl świetny, masywny, mało pali, nigdy nie zawiódł ????
Odpowiedz | Przydatna (9) | Nieprzydatna (1)
Mocniejszy silnik, wygodniejsza pozycja, trzyma wartość, idealna opcja do modyfikacji na cafe racera
Odpowiedz | Przydatna (8) | Nieprzydatna (0)
wygodniejsza pozycja, moim zdaniem honda ładniejsza i mniej awaryjna
Odpowiedz | Przydatna (9) | Nieprzydatna (3)
Chyba najmocniejsza 125 mieszcząca się w kat. B.
Odpowiedz | Przydatna (8) | Nieprzydatna (2)
mocniejszy
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (0)
Wygoda, łatwość kierowania, wykonanie, niezawodność.
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (0)
Posiadam Cieszy oko i daje frajdę cóż o
Odpowiedz | Przydatna (6) | Nieprzydatna (1)
solidność
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (0)
Wygląd, moc, chłodze, pojemność zbiornika paliwa. Jedyny minus to brak reakcji kierownicy.
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (0)
Jest piękny.
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (0)
Chłodnica i pełne 15 koni
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (0)
Silnik i skrzynia.
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (0)
SUPER
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (0)
Wygląd
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (1)
Co tu dużo mówić. Po prostu zajebista. Duża, wygodna, chłodzona cieczą, dobry v-max, i wiele więcej
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (1)
Wizualnie minimalnie Yamaha jest ładniejsza ale nie ma to znaczenia bo oba motocykle są piękne ale chłodzenie cieczą i większa moc bije Yamahe o głowę .
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (2)
HONDA TO HONDA!!!!!!
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (4)

Opinie o Yamaha XVS 125 Dragstar

Ponieważ wygląda świetnie,jeździ się nią super jak na tą pojemność!
Odpowiedz | Przydatna (18) | Nieprzydatna (6)
Yamaha Dragstar jest ładniejsza wręcz ocieka chromem. Po wymianie zębatki a kosztuje to grosze zyskujemy dodatkową prędkość przelotową. Honda trochę droższa w utrzymaniu Yamaha 125 cc wystepuje w 4 kolorach a wiśniowy na moje oko jest najładniejszy, procz tego są kolory niebieski i szary metaliczny oraz czarny. Pozdrawiam.
Odpowiedz | Przydatna (13) | Nieprzydatna (2)
wyglod przebija honde
Odpowiedz | Przydatna (13) | Nieprzydatna (3)
Ciekawsza stylistyka, lepiej brzmiący silnik, dla wybierających wzrokowo-atrakcyjniejszy.
Odpowiedz | Przydatna (8) | Nieprzydatna (1)
bo mam
Odpowiedz | Przydatna (7) | Nieprzydatna (0)
Przepiękna
Odpowiedz | Przydatna (8) | Nieprzydatna (1)
ładniejszy wygląd
Odpowiedz | Przydatna (6) | Nieprzydatna (0)
Lepszy design
Odpowiedz | Przydatna (6) | Nieprzydatna (0)
wszystko
Odpowiedz | Przydatna (6) | Nieprzydatna (0)
SUPER MOTOCYKL
Odpowiedz | Przydatna (6) | Nieprzydatna (0)
Jest piękna, fajnie brzmi jak na 125, wygląda na o wiele większy motor, świetnie się prowadzi
Odpowiedz | Przydatna (6) | Nieprzydatna (0)
Ok
Odpowiedz | Przydatna (6) | Nieprzydatna (1)
ładniejszy wygląd
Odpowiedz | Przydatna (5) | Nieprzydatna (1)
więcej możliwości dopasowania pozycji do wysokiego kierującego, lepsze brzmienie silnika , chromy wszędzie
Odpowiedz | Przydatna (4) | Nieprzydatna (0)
Sylwetka jest dużo ładniejsza niż każdy inny cruiser. Malowania Ori również według mnie są najładniejsze w stawce. Chromy prezentują się fenomenalnie, po wypolerowaniu można używać ich jako lustra.
Odpowiedz | Przydatna (3) | Nieprzydatna (0)
.
Odpowiedz | Przydatna (3) | Nieprzydatna (1)
rozwiń

Osiągi

Honda VT 125C Shadow (1999 - 2007)
Yamaha XVS 125 Dragstar (2000 - 2005)
Moc max.
15.0 KM / 11000 rpm
13 KM / 10000 rpm
Moc max.
Max. moment obrotowy
10.5 Nm / 9000 rpm
9.4 Nm / 8000 rpm
Max. moment obrotowy
Pojemność zbiornika paliwa
14.0 L
11.0 L
Pojemność zbiornika paliwa

Hamulce

Przód
pojedyncza tarcza 240 mm
1 x 282 mm
Przód
Tył
hamulec bębnowy 130 mm
Bęben
Tył

Silnik

Typ
dwucylindrowy, w układzie widlastym, chłodzony cieczą, SOHC, 2 zawory na cylinder
V-twin, chłodzony powietrzem, 4-suw
Typ
Pojemność skokowa
124.0 ccm
124.0 ccm
Pojemność skokowa
Stopień sprężania
11.8:1
11.0:1
Stopień sprężania
Układ zasilania
gaźniki
Gaźnik
Układ zasilania

Układ napędowy

Skrzynia biegów
manualna
Manualna
Skrzynia biegów
Ilość przełożeń
5
5
Ilość przełożeń
Przeniesienie napędu
łańcuch
łańcuch
Przeniesienie napędu

Podwozie

Wymiary (długość, szerokość, wysokość)
2300 x 890 x 1100 mm
2320 x 910 x 1075 mm
Wymiary (długość, szerokość, wysokość)
Masa pojazdu w stanie suchym
145.0 kg
144.0 kg
Masa pojazdu w stanie suchym

Zawieszenie

Przód
widelec teleskopowy, skok 110 mm
Teleskopowe, 140 mm
Przód
Tył
2x amortyzator sprężynowy, skok 80 mm
Dual shock, 100mm
Tył
Pokaż wszystkie

Honda VT 125C Shadow (1999 - 2007)Suzuki Intruder 125 VL (1999 - 2007)

Honda VT 125C Shadow (1999 - 2007)Hyosung GV 125C Aquila 2012

Hyosung GV 125C Aquila 2012Yamaha XVS 125 Dragstar (2000 - 2005)

Honda VT 125C Shadow (1999 - 2007)Yamaha XV 125S Virago (1997 - 2004)

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Z tak szybkim dotarciem paczki to się dawno nie spotkałem. Wszystko jak być powinno, przesyłka szybko wysłana, jest feedback o tym co się z paczką dzieje, towar dotarł dobrze zapakowany i zgodny z zamówieniem. Organizacyjnie chłopaki mają to ogarnięte :)
Nikodem Wolski
Nikodem Wolski
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan
Mogę z czystym sumieniem Polecić sklep motobanda może na miejscu mnie nie było ale fachowa pomoc poprzez e-mail przy zakupie pomogła , profesjonalne podejście do klienta , kiedyś jak pozwoli na to pogoda napewno się wybiorę do sklepu a tym czasem pozostaje napić się kawy w ich kubku
Paweł W
Paweł W
Sklep na celujący! Fachowcy przemili, cierpliwi. Zakupy, które się do kufra nie zmieściły, zostały wysłane kurierem - ekstra rozwiązanie! Jakość produktów (m.in. komplet Rebelhorn) pierwsza klasa - już sprawdzone na dłuższym wypadzie w Bieszczady. Polecam z całego serca!
Agnieszka Deja
Agnieszka Deja
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo