3000 sztuk modelu PCX125 sprzedanych przez Honda Polska

 

  • 3000 skuterów PCX125 sprzedanych przez oficjalnego importera
  • PCX – personal comfort (PC) – na najwyższym poziomie („X”)
  • Idealny towarzysz codziennych dojazdów
  • Wygoda, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania
  • Korzystna relacja jakości do ceny

Honda Polska sprzedała 3000. sztuk modelu PCX125. Zakupu przełomowego egzemplarza dokonał klient warszawskiego dealerstwa MCS. Dla szczęśliwego nabywcy Honda przygotowała nagrodę w formie vouchera na akcesoria o wartości 1000 zł.

PCX pojawił się w Europie w 2010 roku, by dostarczyć komfort jazdy – personal comfort (PC) – na najwyższym poziomie („X”) – stąd nazwa skutera. Wygodnej jeździe towarzyszył atrakcyjny design i wysoka jakość wykonania, zatem nie tylko komfortowo dowoził on jeźdźca do celu, ale również świetnie się przy tym prezentował. Był też pierwszym w Europie jednośladem wyposażonym w system wyłączania silnika na biegu jałowym – Idling Stop, dzięki któremu zadowalał się niewielką ilością paliwa.

Honda PCX125 jest jednym z najchętniej kupowanych skuterów w Europie. Jego kompaktowe wymiary, niewielka masa, zwrotność, a zarazem cichy i oszczędny silnik eSP+, czynią go idealnym towarzyszem codziennych dojazdów do pracy i sprawnego lawirowania po zatłoczonych miejskich ulicach.

PCX125 to skuter podążający z duchem czasu. Aktualnie oferowany model otrzymał wyrazistą, futurystyczną stylistykę, podkreślające ją nowoczesne oświetlenie LED oraz szereg rozwiązań podnoszących poziom komfortu i funkcjonalności. Siedzisko skutera jest wyprofilowane tak, by zapewnić wygodę kierowcy, z łatwym dostępem do podłoża. Zwiększono ilość miejsca na stopy, pod siedzeniem mieści się teraz pełnowymiarowy kask, natomiast w schowku na rękawiczki umiejscowiono gniazdo ładowania USB typu C. Pakietu udogodnień dopełnia panoramiczny wyświetlacz z wszystkimi istotnymi dla użytkownika informacjami oraz system bezkluczykowy Smart Key.

Atutem modelu PCX125, istotnie wpływającym na jego sukces sprzedażowy, jest bardzo korzystna relacja jakości do ceny w momencie zakupu oraz do kosztów podczas całego okresu użytkowania skutera.

Więcej informacji na temat skutera PCX125 znajduje się pod poniższym linkiem.

https://www.honda.pl/motorcycles/range/scooter/pcx-125/specifications.html