Zontes pokaże swoje maszyny na Warsaw Motorcycles Show 2020!

Zontes to chiński marka, która odważnie wkracza do Europy, w tym na Polski rynek. ma czym zagrać, bo produkuje które zwracają na siebie uwagę i mają technologie, których nie ma żaden inny motocykl w klasie A2. 

Zontes na Warsaw Motorcycles Show 2020

Marka pokaże wszystkie swoje modele na nadchodzących targach w Warszawie - będą to 4 modele: Naked, sportowy cruiser i dwa motocykle turystyczne (jeden na oponach szosowych, drugi bardziej terenowych). Każdy z nich jest wyposażony tą samą jednostkę napędową: jednocylindrowy silnik o pojemności 312ccm, który generuje 35 KM i 30 Nm. Nie brzmi może to oszałamiająco, ale z własnego doświadczenia wiemy, że te silniki żwawo wkręcają się na obroty - pozwalając na odpowiednią dynamikę w tej klasie (A2). Dodatkowo spalanie to bardzo mocny atut tych motocykli (od 2.8 do 3.9), a prędkość maksymalna wnosząca 160km/h brzmi bardzo rozsądnie. 


Motocykle wyróżnia bardzo odważny design, w pełni ledowe światła (wszystkie) oraz kolorowe wyświetlacze. ABS pochodzi od firmy Bosch, a motocykle zostały wyposażone także w "bezkluczykowy" dostęp oraz takie bajery jak elektrycznie regulowana szyba (w wersji turystycznej). 

Motocykle będzie można obejrzeć na stoisku Junaka. 

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej na temat tych maszyn - zobaczcie nasz film o Zontesach 310R i 310X. 

Więcej o motocyklach Zontes


  • Tagi:
  • A2