Zobaczyliśmy na żywo wyjątkowe motocykle Triumph na sezon 2022!

    W miłościwie nam mijającym roku 2021 nie mieliśmy zbyt wiele okazji do zobaczenia najnowszych motocyklowych premier. Z tym większą przyjemnością od razu po świętach wpadliśmy w odwiedziny do salonu Triumph Motocykle Poznań by zobaczyć kilka perełek na sezon 2022. Nam miejscu gościnnie znalazły się trzy klasyczne modele z serii Gold Line i prawdziwa wisienka na torcie - Triumph Tiger 1200 Rally Explorer.


    Na dwa dni do Poznania zawitały następujące modele:

  • Triumph Bonneville T120 Gold Line
  • Triumph Bonneville Bobber 1200 Gold Line
  • Triumph Scrambler 1200 XE Gold Line
  • Triumph Tiger 1200 Rally Explorer

Przed końcem roku motocykle będą do zobaczenia w salonie Triumph Motorcycles Trójmiasto w Gdańsku.

Triumph Tiger 1200 Rally Explorer - motocykl Adventure na sezon 2022

    Triumph Tiger 1200 Rally Explorer to najmocniejsze działo Triumpha w segmencie Adventure. Jest to zupełnie nowy model z nowym silnikiem generującym prawie 150 KM z trzech cylindrów pracujących w sposób gwarantujący świetną elastyczność i gładkość. Masa motocykla została znacznie zredukowana. Do tego nowe zaawansowane półaktywne zawieszenie przednie SHOWA z pełną regulacją, nowy wahacz, nowa rama. Nie zabrakło zaawansowanej elektroniki obejmującej czujnik martwego pola i radar w tylnej części motocykla. Wersja Rally Explorer wyróżnia się rozbudowanymi gmolami, płytą ochronną pod silnikiem, ekskluzywnym malowaniem.


Na żywo Tiger 1200 robi naprawdę dobre wrażenie

    Ale, ale: nie po to mamy oczy, żeby je odwracać na widok ładnych rzeczy. W salonie na dwa dni znalazły swój dom klasyczne modele z serii GOld Line - zobaczcie w galerii te efektowne malowania.


    Naszą uwagę skradł również Triumph Speed Triple 1200 RR. Czerwone malowanie, szyk retro i masywny silnik. Jest piękny.

Świąteczny nastrój jeszcze w powietrzu. Speed Triple 1200RR to prawdziwa gwiazda.

    Czasem warto odwiedzić salon motocyklowy. Maszyny nadal w sferze marzeń, ale zawsze fajnie zobaczyć na żywo takie sztuki!