Yamaha XSR 900 Abarth & Akrapovic - jak brzmi ekskluzywny motocykl z serii Sport Heritage?

Ech, znowu 7:00 rano na jakimś wygwizdajewie. Zapach kończącego się lata i wiatr mierzwiący włosy na głowie prowadzącego. A na środku pasa startowego stała ona - Yamaha XSR 900 Abarth, jedna z 695 na całym bożym świecie. Naszym zdaniem: "Najładniejszy motocykl Yamahy na rok 2017".

Ku naszemu zdziwieniu (połączonemu z lekkim rozbawieniem) wiele osób ma jednak odmienne zdanie. Świadczy o tym masa jutubowych komentarzy typu: "TO ma być piękne?!", "Czym się tak jarać? Motocykl wygląda jak Romet z marketu!", "przecież ten motocykl jest brzydki", "Ale paskudne moto !!!".

"TEN MOTOR JEST PO PROSTU PASKUDNY!!!!"

Co gorsza: nawet tytanowy wydech Akrapovič, ubóstwiany Akrapovič nie jest w stanie nadrobić niedostatków tego motocykla!!! Wygląda pięknie, wygląda ekskluzywnie, świetnie uzupełnia styl Abarth. Tu przyznam, że nasza bogata wyobraźnia podpowiadała nam bardziej wyszukane doznania dźwiękowe... Ale co zrobić! Raz że staliśmy się strasznie wybredni, dwa że to nie pierwszy raz, kiedy rzeczywistość nie nadąża za naszymi oczekiwaniami wobec świata :D

Tym nie mniej - zapraszamy do posłuchania jak brzmią rury tego jednego z 695 motocykli na całej planecie!

Yamaha XSR 900 Abarth: A całujcie mnie w karbonowy zadupek!