TRW partnerem szkoleń i treningów na sezon 2020 JC Group

TRW partnerem szkoleń i treningów na sezon 2020 JC Group

Z prawdziwą przyjemnością zawiadamiamy, że marka TRW została partnerem treningów i szkoleń JC Group na sezon 2020!

JC Group to jedna z najbardziej znanych i najdłuższej istniejących firm szkoleniowych z zakresu techniki jazdy. Inicjatywa szkoleniowa JC Group sięga początku XXI w, aktualnie grupa wraz z Suzuki organizuje Shell Suzuki Moto Szkołę, współpracuje także z Yamahą a ostatnio z Ducati. … Ideą i nadrzędną dewizą Janusza Czai twórcy JC Group jest „Treningi na torze, bezpieczeństwo na drodze”. Marka TRW od zawsze dbała o poprawę bezpieczeństwa poprzez dostarczanie najlepszych, najbardziej wydajnych elementów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, czyli podzespołów układu hamulcowego. Wspólne przedsięwzięcie zaowocowało partnerstwem w organizacji treningów torowych na Torze Słomczyn.

Wszystkie motocykle należące do JC Group zostały wyposażone w elementy układu hamulcowego i inne podzespoły, a w tym sportowe sety oraz kierownice marki TRW. Po to, aby jeszcze skuteczniej i dokładniej skoncentrować się na przekazaniu najważniejszego składnika bezpiecznej jazdy motocyklem, czyli hamowania. O terminach szkoleń i Track Dayów na Torze Słomczyn w sezonie 2020 będziemy Was informować.

Już teraz warto przygotować motocykle z myślą o treningach torowych i wyposażyć je w wydajne, bezpieczne i ergonomiczne podzespoły.


Informacja prasowa