"Stay at Home!" To Ducati chciałoby pojeździć, ale jego właściciel to rozważny motocyklista!

✅♥️? RESTEZ A LA MAISON ✌✌???????

Opublikowany przez Mitcha Barrilego Poniedziałek, 23 marca 2020

Nic oddać - nic ująć. Minie jeszcze nieco czasu nim środki zaradcze zostaną złagodzone lub doczekamy się nowego, efektywnego rozwiązania. Tymczasem pozostaje wziąć przykład z tego Ducatisti - choć motocykl kusi, to postawa  właściciela pozostaje niezachwiana.

Do soboty 11 kwietnia obowiązywać będą nowe ograniczenia w swobodzie przemieszczania się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi. Przepisy nie utrudniają również wolontariatu na rzecz innych osób, np. objętych kwarantanną.

Nowe przepisy nie wykluczają jazdy motocyklem, ale wskazują, że musi być związana z celami bytowymi, zdrowotnymi lub zawodowymi. A jeśli nie musisz - to zrób tak jak ten Ducatisti. Nie narażaj siebie i innych w tym krytycznym momencie!

Pamiętaj, że na sklepie Motobandy możesz kupować online, nie wychodząc z domu. Jeżeli boisz się o rozmiar i dopasowanie, to nie musisz. Wymieniamy bezproblemowo odzież - wszystko door to door. 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności