Buty Rev'IT! Everest GTX

Zobacz tabele rozmiarów
1 079,00
od 98.01 x 12 rat
DARMOWA dostawa,
Zapłać w ciągu 2 godz. 48 min
100 dni na zwrot lub wymianę
Poznań
Warszawa (Piaseczno)
Wrocław
Łódź

Buty Rev'IT! Everest GTX

Rev'IT Everest Gtx - Bardzo wygodne buty motocyklowe.

Everest Gtx to komfortowe, wytrzymałe i wodoodporne buty adventure na każdą pogodę. Dzięki membarnie Gore-Tex gwarantują rewelacyjną ochronę przed deszczem i wiatrem. W razie upadku stopy będa bardzo dobrze chronione dzieki solidnej konstrukcji oraz wewnętrznym wzmocnieniom na palcach, piętach i kostkach. Wkładka OrthoLite® Insole X40 zapewnia maksymalny komfort nawet przez kilka godzin, a jej główną zaletą jest amortyzacja wstrząsów oraz odprowadzanie wilgoci. Zewnętrzna podeszwa Eva gwarantuje bardzo dobrą przyczepność na każdej nawierzchni.

Dodatkowe informacje:

  • Skóra nubukowa
  • Syntetyczny kauczuk Hypalon
  • Wtryskiwany ochraniacz na kostkę
  • Wzmocnienia na kostce, pięcie i palcach
  • Odblaskowa wstawka na pięcie
  • Wzmocnienie pod dźwignię zmiany biegów
  • Wkładka PP - na powierzchni wkładki umieszczono warstwę polipropylenową w celu zwiększenia amortyzacji stopy. Przednia część podeszwy została wyposażona w specjalne elastyczne rowki, aby zapewnić komfort podczas chodzenia
  • Pasek ułatwiający zakładanie buta
  • Elastyczne wstawki
  • Wkładka OrthoLite® Insole X40 ™ Wykonana z poliuretanowej pianki o otwartej strukturze komórkowej, dzięki której wkładka jest sprężysta, oddychająca i lekka
  • Zamek z zakładkami i krawędzią ochronną
Everest Gtx - Bardzo wygodne obuwie motocyklowe firmy Rev'IT. Buty wyposażono w membrane Gore-Tex zapewniającą komfort w deszczowe i wietrzne dni.

Opinie o Buty Rev'IT! Everest GTX

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla Buty Rev'IT! Everest GTX i pomóż innym w wyborze

rozwiń

Dane techniczne

Membrana
Gore-Tex
Elementy odblaskowe
Tak
Przeznaczenie
Turystyczne
Budowa Produktu
skóra nubuk, mikrofibra, poliester ripstop o wysokiej gęstości, rama wzmacniająca laminowana Hypalonem
Ochraniacze
Wzmocniona kostka, pięta, palce, wzmocniony panel boczny, wstrzykiwana miseczka na kostkę
Dodatkowe funkcje
Wzmocnienie pod dźwignię zmiany biegów, wsparcie amortyzacji stopy wkładką PP, wkładka Ortholite® X-35 Hybrid
Zapięcie Buta
Zamek błyskawiczny z klinem i krawędzią zabezpieczającą
Podeszwa
Podeszwa EVA , bieżnik gumowy
Membrana wodoodporna
Tak
Długość
Długie
Płeć/Rodzaj
męskie

Informacje o producencie - Rev'it

Rev'it to marka zajmująca się odzieżą motocyklową oraz produkcja ochraniaczy, powstała w 1995 roku. Kombinezony sportowe tej firmy możemy zobaczyć w MotoGP czy WSBK, jednak w ofercie znajdziemy także kurtki tekstylne, rękawice czy jeansy motocyklowe.

Tabele Rozmiarów

Buty Rev'it tabela rozmiarów dla Mężczyzn

Buty Rev'it tabela rozmiarów dla Mężczyzn
Nie ten rozmiar? Wymienimy!

W razie nie trafienia rozmiaru - nie ma problemu, od ręki wymieniamy na inny :)

Wystarczy, że odeślesz nam produkt a my bierzemy na siebie drugiego kuriera z odpowiednim już rozmiarem.

Opinie o sklepie

Zweryfikowane opinie z Google
Z tak szybkim dotarciem paczki to się dawno nie spotkałem. Wszystko jak być powinno, przesyłka szybko wysłana, jest feedback o tym co się z paczką dzieje, towar dotarł dobrze zapakowany i zgodny z zamówieniem. Organizacyjnie chłopaki mają to ogarnięte :)
Nikodem Wolski
Nikodem Wolski
Udany zakup, bardzo szybka wysyłka i informacja mailowa na każdym kroku, od zakupu do dostarczenia paczki przez kuriera - Polecam
Andrzej Szymichowski
Andrzej Szymichowski
Bardzo polecam motobandę. Świetne podejście do klienta na najwyższym poziomie od samego początku do końca. Oby więcej takich sklepów.
Wojciech Skwarcan
Wojciech Skwarcan
Bardzo szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany na czas transportu, ładny przemyślany sklep, duży plus za publikowane materiały niejednokrotnie podpięte do poszczególnych artykułów, ceny podobne jak i u innych ale za wspomniane materiały publikowane na ich kanale warto kupować u Motobandziorów, kolejne zamówienie już za kilka dni
Łukasz Wojtowicz
Łukasz Wojtowicz
Błyskawiczna przesyłka (zamówienie o godz. 14, paczkomatem już o godz. 8 rano następnego dnia!) , paczka zapakowana schludnie i estetycznie, tak samo kurtka, która była prezentem urodzinowym, więc nawet nie było potrzeby szukania okazjonalnego opakowania. Zdecydowanie polecam i na pewno wrócę do Motobandy na kolejne zakupy :)
Ada Banasiak
Ada Banasiak
Towar zgodny z opisem wysyłka błyskawiczna i gratisy sklep wart każdej złotówki zapraszam każdego motobandziora
Lukasz Elo
Lukasz Elo