Rebelhorn Veloce – skóra do miasta i na trasę

Rebelhorn właśnie wprowadził na rynek kombinezon Veloce, który stanowi połączenie między skórami przeznaczonymi do jazdy na torze a typowo miejskimi ubraniami motocyklowymi. To tegoroczna nowość w stylu sport-touring, którą warto poznać.  

Zestaw powstał z myślą o riderach, którzy sporo podróżują na swoich motocyklach, ale nie chcą rezygnować z bezpieczeństwa, jakie daje skóra. W ten sposób do kolekcji Rebelhorn dołączył wygodny kombinezon, niewymuszający typowo sportowej pozycji, o poziomie certyfikacji AA.  

Wygoda i bezpieczeństwo  


Kombinezon Veloce powstał z miękkiej, bydlęcej skóry, która jest bardzo odporna na ścieranie. Veloce ma duże ribbingi (pracujące, rozciągliwe panele w formie harmonijki) i elastyczne panele z materiału 4-way stretch poprawiające komfort użytkowania.  

Za wentylację odpowiadają regulowane zamkami kanały na rękawach oraz z przodu i tyłu kurtki. To bardzo pożądana cecha w przypadku dalszych podróży motocyklowych, szczególnie w skórzanym zestawie.  

Model Veloce został również wyposażony w ochraniacze poziomu drugiego. W zestawie znajdują się protektory na łokcie i barki, biodra i kolana. Na barkach znajdują się dodatkowo wymienne slidery.   

Różne warianty  


Jeśli szukasz idealnego kombinezonu skórzanego o sportowo-turystycznym charakterze, warto zwrócić uwagę na Veloce z kilku ważnych powodów. Odpowiednie dopasowanie kombinezonu ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo motocyklisty – ochraniacze nie mogą przesuwać się na ciele, a kurtka i spodnie nie powinny być zbyt luźne. Dlatego też, kupując Veloce, możesz wybrać kurtkę i spodnie oddzielnie, co zapewnia gwarancję, że dopasujesz rozmiary do swojej sylwetki (i połączysz je ze sobą, jeśli chcesz).  

Kurtka Veloce ma przedłużany tył, dzięki czemu można ją połączyć z jeansami i chronić nerki przed przewianiem. Veloce dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-białym i czarnym z szarymi i czerwonymi elementami. Ostatni, choć nie najważniejszy punkt wśród zalet Veloce, to cena. Kurtka kosztuje 1099 zł, a spodni 899 zł – co daje w sumie kwotę poniżej 2000 zł. W porównaniu do innych kombinezonów na półkach stanowi to wyjątkowo konkurencyjną ofertę.  

O marce:  

Rebelhorn to marka zrodzona z pasji do motocykli, jakości i innowacji, ale przede wszystkim z pasji do maksymalnego bezpieczeństwa. Zamiłowanie do perfekcji w połączeniu ze zbuntowanym charakterem pozwoliły stworzyć projektantom nową kolekcję w 4 liniach: turystycznej, ulicznej, klasycznej i sportowej. Kurtka oraz spodnie Rebelhorn Veloce już dostępne w naszym sklepie stacjonarny oraz internetowym.

Informacja prasowa