Nowa kolekcja Rebelhorn - Rebels of the universe!

Marki Rebelhorn nie trzeba przedstawiać widzom Motobandy. Zobaczcie klip promujący najnowszą kolekcję. Czerwone Ducati na powierzchni czerwonej planety i kombinezony z innej planety. Rebels of the Universe!

W minionym roku zadebiutował Rebelhorn Rebel, dwuczęściowy kombinezon skórzany zaprojektowany z myślą o ostrej jeździe miejskiej, streetighterzeniu i paleniu gumy. W tym sezonie pojawią się nowe warianty kolorystyczne Rebela, które zostały wyłonione w drodze konkursu, ale to nie wszystko.  


Najbardziej elektryzującą premierą będzie na pewno jednoczęściowy kombinezon Rebel. Wysokiej jakości skóra, wymienne slidery, ochraniacze SAS-TEC, wzmocnienia Superfabric i aramidowe nici. O komfort motocyklisty zadbają wstawki elastyczne, perforacja i podszewka mesh.


W linii Street pojawi się też Fighter – dwu-częściowy kombinezon skórzany z funkcjonalnymi kieszeniami, wymiennymi sliderami barków oraz certyfikowanymi ochraniaczami. Dzięki dużym ribbingom i elastycznym panelom zapewnia ogromny komfort użytkowania. Tak więc jest na co czekać!


Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zobacz naszą politykę prywatności