LIMITOWANA KOLEKCJA CHROM OD TRIUMPHA

Zobacz z bliska motocykle inspirowane kultowymi customami, prezentujące kunszt detailingu wykonane przez światowej klasy zespół projektowy Triumpha. Modele nawiązujące do legendarnego Speed Twina z 1937 z chromowanym zbiornikiem, a także do Tritona z lat 60-tych. Oszałamiająca nowa kolekcja Triumph Chrome Edition będzie dostępna w sprzedaży jedynie przez rok, a już teraz możecie zobaczyć ją na własne oczy w naszych salonach! 

 

Kalendarz Chrome Edition Show: 

   13-14.01.2023 - TRIUMPH WARSZAWA al. Jerozolimskie 200 

   16-18.01.2023 - TRIUMPH WROCŁAW ul. Skarżyńskiego 9 

   19-21.01.2023 - TRIUMPH POZNAŃ ul. Dąbrowskiego 181 

   23-25.01.2023 - TRIUMPH GDAŃSK al. Grunwaldzka 223 

Zainspirowana klasycznym wyglądem, będącym częścią legendarnej historii marki Triumph – od czasu oryginalnych, chromowanych zbiorników paliwa z modeli Speed Twin z 1937 roku, przez Tritony z lat 60., aż po narodziny nowej, klasycznej generacji motocykli – Kolekcja Chrom to piękna, limitowana edycja celebrująca rękodzieło i artyzm będący w sercu DNA Triumpha.  

Dziesięć limitowanych motocykli z kolekcji Chrom dostępne będzie tylko przez rok. Ta zachwycająca, limitowana edycja przynosi unikalne i odważne spojrzenie na najnowszą generację legendarnych klasycznych modeli z rodziny Bonneville oraz na wyznaczającego standardy Rocketa 3, z ręcznie wykonanym, charakterystycznie chromowanym wykończeniem. Gamę powiększają dedykowane pakiety akcesoriów Chrome Edition. 

Rocket 3 R Chrome Edition 

Odważny i imponujący, chromowany zbiornik paliwa uzupełniony akcentami w kolorze Jet Black. Dopasowane akcesoria: owiewka, reflektory, przedni błotnik, osłony chłodnicy, boczne i tylne panele w kolorze Jet Black. 

Rocket 3 GT Chrome Edition 

Rzucający się w oczy, chromowany zbiornik paliwa z charakterystycznymi akcentami w kolorze Diablo Red. Motocykl posiada owiewkę, reflektory, przedni błotnik, osłony chłodnicy, boczne i tylne panele w kolorze Jet Black. 

Bonneville T120 Chrome Edition 

Nieskazitelnym, chromowany zbiornik paliwa i inspirowane dziedzictwem marki akcenty w kolorze Meriden Blue. Błotniki, reflektory i boczne panele w klasycznym kolorze Jet Black. 

Bonneville Bobber Chrome Edition

Elegancki, chromowany zbiornik paliwa oraz pokrycie w kolorze Jet Black i grafika wykorzystująca elementy logotypu Triumpha. Boczne panele i błotniki w kolorze Jet Black. 

Scrambler 1200 XE Chrome Edition

Piękny, chromowany zbiornik paliwa ze stylowymi pasami w kolorze Brooklands Green. Błotniki i osłona termiczna ze szczotkowanego aluminium, reflektor i panele boczne w kolorze Jet Black. 

Bonneville Speedmaster Chrome Edition 

Znakomicie wykonany, chromowany zbiornik paliwa z wykończeniem w kolorze Diablo Red. Boczne panele, reflektor i błotniki w kolorze Jet Black.  

Thruxton RS Chrome Edition 

Inspirowany dziedzictwem marki, w pełni chromowany zbiornik paliwa z delikatnym wykończeniem w kolorze Jet Black. Błotniki, panele boczne, reflektor i osłona siedzenia pasażera w kolorze Jet Black. 

Bonneville T100 Chrome Edition 

Współczesny zbiornik paliwa w kolorze Cobalt Blue, uzupełniony o metalowy pas Chrome Edition. Błotniki i boczne panele w kolorze Jet Black współgrające z klasyczny, chromowanymi oznaczeniami i korkiem paliwa. 

Speed Twin 900 Chrome Edition 

Wyróżniający się w tłumie lakier Red Hopper z przykuwającym wzrok metalicznymi osłonami zbiornika paliwa kolekcji Chrom do tego elegancki pasek na zbiorniku paliwa w kolorze Jet Black i trójkątne logo Triumpha na zbiorniku z metalowymi detalami. Kontrastujące błotniki i boczne panele, z nowymi grafikami w kolorze czerwony i srebrnym. 

Scrambler 900 Chrome Edition  

Niepodrabialna kolorystyka Brooklands Green z klasycznym paskiem w kolorze Jet Black na zbiorniku i odważnymi metalicznymi osłonami zbiornika kolekcji Chrom, a także z chromowanym trójkątnym logotypem Triumpha. Błotniki, boczne panele i osłony ramy w kolorze Jet Black. 

Podążając za wysokim zapotrzebowaniem edycji Gold Line z 2022 roku, która przyniosła jaśniejszą kolorystykę i piękne, ręcznie wykonane wykończenie ośmiu ikonicznych klasykom Triumpha, w 2022 zaprezentowano dziesięć nowych, limitowanych motocykli z kolekcji Chrom. 

Zainspirowana unikalnymi, chromowanymi projektami z legendarnej przeszłości marki, kolekcja Chrom składa hołd najnowocześniejszej jednostce Triumpha zajmującą się chromowanymi detalami. Zespół ekspertów, w tym specjalistów od projektowania i inżynierów produkcji, przez lata doprowadzili proces produkcji podzespołów chromowych do perfekcji. Efektem jest nieskazitelne, chromowane wykończenie setek akcesoriów i pięknych detali w indywidualnym, ekskluzywnym, ręcznie wykonanym stylu. 

Kolekcja Chrom obejmuje legendarną linię Bonneville wraz z wiodącym Rocketem 3, a każdy z dziesięciu limitowanych motocykli posiada unikalne malowanie Chrome Edition wybrane, by odzwierciedlać bogate dziedzictwo modelu oraz podkreślać uznaną reputację Triumpha w dostarczaniu jakości na najwyższym poziomie, oraz niepowtarzalnej dbałości o szczegóły. Uzupełnieniem są emocjonujące osiągi, neutralne prowadzenie i współczesne właściwości. Te zachwycające, limitowane edycje łączą nowoczesny design z nostalgią i bogatą historią rodziny Bonneville. 

Modele Chrome Edition dostępne będą w sprzedaży ekskluzywnie przez rok i będą trafiać do punktów dealerskiej na całym świecie na przełomie roku. 

Informacja prasowa