Koszulki Motobandowe dostępne w sprzedaży!

Pytacie się o nie bardzo często, mamy więc dobre wieści - nareszcie wprowadzamy do sprzedaży oficjalne koszulki z logiem Motobanda.pl! Koszulki robione przez nas, bez pośredników - wysyłamy je nawet prosto z domu :)  

Kask i tłoki na Twojej koszulce!

Dla ułatwienia sprawy koszulki są sprzedawane przez nasze oficjalne konto allegro, więc wszystko dzieje się szybko i pod pełną kontrolą. Koszulki wykonane są w bawełny o gramaturze 180. Duże, dobrze naniesione logo na piersi i brak bocznych szwów. Ile zniesie nadruk? Sporo - swoje koszulki praliśmy w standardowy sposób ok 50 razy i trzymają się mocno. W sam raz na kilka motocyklowych sezonów. 

Wszystkie koszulki i naklejki znajdziecie pod tym linkiem allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=43843507

Kolory, wzory, różnice 

Aktualnie możecie wybierać pomiędzy trzema kolorami - czarnym, białym i (specjalnym) niebieskim. W przyszłości na pewno przywędrują kolejne kolory - ale już obecne prezentują się całkiem nieźle. Oprócz kolorów, możecie wybrać sobie także jeden z dostępnych wzorów - podstawowe logo Motobanda.pl a także wersje splash, z przerobionym logiem. Do tego są także wariacje z napisami, które pojawiają się na plecach - bo tak, oferujemy również koszulki z nadrukiem dwustronnym! 

Rozmiary

Koszulki występują w rozmiarówce od XS do XXL. Czasem znajdziecie także jakieś 3XL. W razie czego pytajcie! Na konkretnych aukcjach zawsze zaznaczony jest rozmiar a także wymiary. PS. Daniel nosi L, a Łukasz M. 

Naklejki

Do każdego zakupu bezpośrednio u nas - w gratisie dostaniecie specjalną naklejkę MB! Naklejki są w rozmiarach 6x6cm, są pozbawione tła - więc szybko i łatwo można nakleić je na każdą maszynę, niezależnie od jej koloru.