Junak udostępnił backstage sesji swoich premierowych motocykli

Junak chwali się swoimi najpopularniejszymi w tym sezonie motocyklami klasy 125. Jakie modele Polacy kupują najczęściej? Tak komentuje to Junak, udostępniając swoją galerie:

Tym razem Junak M11 Cafe, Junak M12 oraz RS Pro gościły w Ojcowie, który powitał naszą ekipę świetnymi asfaltami i fantastycznymi widokami. 

W tegorocznej sesji biorą udział 3 najważniejsze premiery ostatnich miesięcy.

Pierwsza z nich to Junak M11 125 Cafe. Uwagę zwraca przede wszystkim klasyczna stylistyka i dbałość o detale. Charakterystycznie ukształtowana kanapa i zbiornik paliwa sprawiają, że motocykl wzbudził wśród pasjonatów naszej marki spore zainteresowanie. Do tego bardzo szerokie tylne ogumienie i podwójny, chromowany układ wydechowy. Junak M11 125 Cafe dzięki takim elementom jest jednośladem, który nie może przejechać ani jednego kilometra będąc niezauważonym.Warto zwrócić także uwagę na serce Junaka M11 125 Cafe. To doskonale znana i sprawdzona jednostka, którą można spotkać w innych modelach - M11 i M16. To chłodzony cieczą, dwucylindrowy silnik OHC o mocy niemal 11 KM.

Kolejnym bohaterem jest nowy Junak RS 125 w odmianie Pro. Wzmocniona jednostka napędowa o mocy 12,2 KM zaopatrzona w system chłodzenia cieczą. 

W tegorocznej sesji bierze także udział Junak M12 125. Designerzy zadbali o to, aby połączyć konserwatywne linie z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Nowy Junak posiada klasyczną linię zbiornika paliwa, który mieści 13.5 L benzyny, gwarantując zasięg przekraczający 600 kilometrów. W oczy rzuca się także solidne wykończenie końcówki układu wydechowego, który podkreśla klasyczny rodowód modelu M12. Warto również spojrzeć na błotniki, które zostały w całości wykonane z wysokiej jakości metalu

Źródło: Junak

Informacja prasowa