Jak okleić kombinezon? Zrób to sam!

Chłopaki z ApexClan nadal nie zwalniają tempa ze swoimi odjechanymi pomysłami - pokazywaliśmy Wam co oni zrobili z naszą Motobandową DRZ'tą na targach. Teraz wzięli się za kombinezony! 

Zrób to sam!

Tak, na apexclan.pl  możesz przygotować wszystko sam. Masz chwilę wolnego czasu, pomysł? To wystarczy - wbijasz na stronę i działasz! Możesz przygotować sobie zarówno projekty napisów przez specjalny edytor. Po akceptacji - dostaniesz świeżutkie naklejki, gotowe do naklejenia prosto do domu. Generator cały czas informuje Cię o koszcie, który jest zależny od wielkości naklejki. 

Film - jak zrobić wlepę! 

 

Niech oni to zrobią!

Ale... jeżeli nie masz zmysłu graficznego, lub zwyczajnie nie masz czasu - a chcesz mieć wyjątkowo wypasiony kombinezon, możesz zostawić to do zrobienia chłopakom z ApexClan. Zrobią w zasadzie wszystko za Ciebie. Możesz im nawet wysłać kombiaka, to naklejki nakleją i będziesz miał na gotowo - co, tylko sobie zażyczysz. 

Kiedy mi to odpadnie? 

To podstawowe pytanie przy wydawaniu kasy - na ile mi to starczy. Z obliczeń astrologów, na kilkaset okrążeń po torze. Naklejki można naklejać nawet na karbowanej skórze (po rozgrzaniu) - wpasują się one idealnie w zgięcia i będą pracować razem z nimi. To wyjątkowo wytrzymałe gadziny - ale zobacz film z testów!

Informacja prasowa