HARLEY-DAVIDSON ZAPOWIADA GLOBALNE WYDARZENIE „OD EVOLUTION DO REVOLUTION”

HARLEY-DAVIDSON ZAPOWIADA GLOBALNE WYDARZENIE „OD EVOLUTION DO REVOLUTION”

Można się już rejestrować na wirtualne wydarzenie!

    Harley-Davidson zapowiada w połowie sezonu premierę nowego motocykla, na globalnym wydarzeniu „Od Evolution do Revolution”. Wirtualna premiera odbędzie się 13 lipca o godzinie 17.00. Ta nowa maszyna podąża śladem najnowszego modelu Harley-Davidson Pan America 1250, napędzanego całkowicie nowym układem napędowym Revolution Max, który pojawił się niedawno w salonach dealerskich HD na całym świecie.

    “Po udanym wprowadzeniu na rynek Pan America, naszego pierwszego motocykla Adventure Touring, z radością prezentujemy całkowicie nowy motocykl w segmencie Sport, zbudowany na platformie Revolution Max, oferujący niesamowite technologie, osiągi i styl Harley-Davidson.” – powiedział Jochen Zeitz, prezes i dyrektor generalny Harley-Davidson.

    Podczas wydarzenia zostaną ujawnione detale i szczegóły techniczne nowego motocykla, w trakcie prezentacji prowadzonych przez kierownictwo Harley-Davidson, ekspertów i pasjonatów, którzy tworzyli i wprowadzają na rynek kolejną mocną maszynę ze stajni Harley-Davidson. Motocykl pojawi się w salonach dealerskich jeszcze w tym roku.

    Weź udział w światowej premierze, wirtualnym wydarzeniu „Od Evolution do Revolution”. Zarejestruj się na www.H-D.com/JulyReveal.

Informacja prasowa