HARLEY-DAVIDSON® WPROWADZA EKSKLUZYWNY ZESTAW AKCESORIÓW DLA MOTOCYKLI PAN AMERICA™

Harley-Davidson® wprowadza we wrześniu na rynek ekskluzywny zestaw akcesoriów Adventure, aby zapewnić maszynie jeszcze większe możliwości i osiągi. Oferta będzie dostępna dla wybranej liczby posiadaczy motocykli Pan America™.


Nazywany „zestawem przygodowym” i dostępny tylko w autoryzowanych salonach Harley-Davidson w regionie EMEA, składa się m.in. z podzespołów sportowych Screamin’ Eagle™, świateł pomocniczych LED Daymaker™, osłony na chłodnicę, osłony na reflektor oraz innych elementów. Dostępna jest tylko ograniczona liczba zestawów do wyczerpania zapasów. Klienci, którzy kupią zestaw Adventure, będą mieli również możliwość dalszego doposażenia swojej maszyny, dodając dedykowany zestaw kufrów Pan America Aluminum Luggage pack.


Od wprowadzenia na rynek w 2021 r. Pan America zdobył wiele nagród na całym świecie, w tym za innowację roku 2021 MCN za system adaptacyjnej wysokości jazdy, tytuł Motocykl Roku 2021 wg. motorcycle.com, czy tytuł Motocykla Roku w Tajlandii w kategorii ADV, który został przyznany przez międzynarodowe jury.

Adresy autoryzowanych dealerów Harley-Davidson można znaleźć na www.harley-davidson.pl

Informacja prasowa