Deflektor motocyklowy ADV

Deflektor motocyklowy ADV – Najlepszym przyjacielem motocyklisty.
O deflektorach powiedziano już wiele ale wciąż jest to akcesorium mało znane w naszym środowisku. Czasem się zastanawiam jak producenci motocykli mogą nie zauważać problemów powstających podczas szybszej jazdy. Bo kto z nas lubi słuchać świstów, trzasków lub przepada za ekstremalnym masażem głowy wykonanym przez szalejący kask? Myślę że mało jest amatorów takich ekstremalnych doznań.

Trochę teorii.
Jadąc na motocyklu "przecinamy powietrze". Każdy m3 gazu stawia opór podczas jazdy. Przy wolnej jeździe przedzieramy się przez mniejsze ilości gazu a więc ich łączną waga nie jest aż tak bardzo dla nas odczuwalna. Zwiększając prędkość z 50km/h do 200 km/h aż sześciokrotnie zwiększamy masę powietrzna przez które się „przedzieramy”. I wtedy powstaje problem, pęd próbuje w przysłowiowy sposób "urwać nam głowę". Oczywiście temu zjawisku towarzyszy duży hałas, trzepotanie kaskiem.
 

Deflektor motocyklowy - Tak to działa.
Deflektor potrafi zmienić tak aerodynamikę że cały pęd powietrza„przeskakuje” motocyklistę. Wiele zależy od naszego wzrostu, pozycji na motocyklu czy oryginalnej szyby . Dlatego aby deflektor działał prawidłowo należy wybrać odpowiedni model dopasowany do własnych potrzeb. Po więcej szczegółów dotyczących odpowiedniego doboru odsyłamy do linka:
http://motoadv.pl/jak-dobrac-deflektor-do-swoich-potrzeb/

Gdy pęd powietrza jest przeniesiony nad motocyklistę zwiększa się komfort podróżowania. Nie odczuwamy turbulencji(trzepania kaskiem), znacząco zmniejsza się hałas i staje się wyraźnie słyszalna praca silnika.

motoADV.pl – Odkryj nowy komfort podróżowania
W stałej ofercie posiadamy 12 różnych deflektorów, różniących się wysokością oraz szerokością. Służymy fachową pomocą przy wyborze, a wszystkich którzy przed zakupem chcieli by sprawdzić działanie deflektora na własnej skórze zapraszamy na bezpłatne jazdy próbne do Zabrza.

Pełna oferta: http://motoadv.pl/sklep/