David Beckham i Triumph Scrambler - "Outlaws"


Co prawda motocykl w tym video pełni rolę drugoplanową, ale sam fakt jego pojawienia się w tej dość niecodziennej produkcji wart jest uwagi. Na jesienny wieczór obejrzyjcie "Outlaws" - film który jest artystyczną wariacją i fabularną reklamówką zarazem.

Belstaff - prestiżowa marka odzieżowa wyprodukowała krótkometrażowy, czarno-biały film nawiązujący klimatem do surrealistycznych filmów Luisa Buñuela, Alejandro Jodorowskiego i Davida Lyncha. W roli głównej - David Beckham. Czarny charakter - Harvey Keitel. Te dwa nazwiska już sugerują, że ktoś wyłożył naprawdę grubą kasę. Triumph Motorcycles współpracował przy powstaniu filmu użyczając Davidowi swojego Scramblera. Sam Belstaff produkuje odzież chętnie wykorzystywaną przez miłośników cafe-racerów, ale nadal bliżej mu do modowych wybiegów niż ubrań motocyklowych z prawdziwego zdarzenia.

Poza Triumphem Scramblerem otrzymujemy w filmie płaczącą diamentowymi łzami akrobatkę, motocyklowy gang El Minotauro i piosenkę w wykonaniu wokalistki w typie Conchity Wurst. Nie wiemy, jak Wy, ale my bawiliśmy się przednio - surrealistyczny klimat i ścieżka dźwiękowa naprawdę uwodzą.

Swoją drogą ciekawe, czy młodszym fanom motobandy - wyrosłym w epoce Ronaldo i Messiego, nazwisko Beckham cokolwiek jeszcze mówi?