Barton już przygotowany na Sezon 2022 rok rozpoczyna z specjalną promocją

Barton Motors już zaopatrzył swoje salony w kolekcje na sezon 2022 składającą się z odświeżonych pojazdów jak i nowości spełniających normę Euro 5. Warto rozejrzeć się, także za  atrakcyjnymi ofertami na pojazdy zeszłoroczne. 

Barton Motors to ponad 40 modeli w różnych segmentach i gamie kolorystycznej. Najpopularniejsze z nich, to motocykle i skutery o pojemnościach 50 i 125 cm3 w których Barton ma już 16 letnie doświadczenie. 

 

 W gamie pojazdów Bartona znajdziecie także quady i crossy. W przypadku crossów nowa linia NXT 250 i 300 cm3 pozwala na szaleństwo oraz sporo frajdy w terenie.  

 

W ofercie znajdziemy także coś dla podążających za eko trendami, czyli skutery elektryczne, a dla szukających w terenie bardziej stabilnych maszyn szeroką gamę ATV z przedziału od 125 do 250 cm3.

Przed sezonem Barton przygotował, także specjalną promocję dla nowych nabywców. Do każdego nowo zakupionego motocykla marki można zakupić za symboliczną złotówkę kask marki Origine lub Just1. 

Promocja pozwala na wybór pomiędzy kaskami integralnymi z linii Tonale i kaskami otwartymi z linii Palio 2.0 firmy Origine. Przy zakupie motocykla terenowego czy quada dostajemy zaś możliwość wyboru pasującej nam grafiki z linii modelowej kasków offroadowych marki Just1 J38 (z wyłączeniem malowania Rockstar).

Pełną ofertę motocykli oraz listę punktów sprzedaży znajdziecie na stronie producenta Barton Motors

*Akcja promocyjna nie dotyczy rowerów elektrycznych marki Barton oraz ilość kasków jest ograniczona.