4 Interesujące kaski Airoh na rok 2018

Airoh to włoska marka zajmują się produkcją kasków motocyklowych. Są znani przede wszystkim z krzykliwych malowań oraz ultra agresywnych i nowoczesnych kształtów jakie przybierają skorupy ich kasków. Wszystko to sprawiło, że marka nieźle radzi sobie w offroadzie, dzisiaj jednak poznamy 4 ich kaski szosowe. 

Airoh Valor - od 549zł


Sportowa propozycja Airoha za przyzwoite pieniądze w średniej półce cenowej. Kask posiada spore wloty wentylacyjne, które mocno odznaczają się na skorupie. Do tego agresywny tylny spoiler. Podstawowa cena tego kasku wynosi 549zł, jednak za niewielką dopłatą 50zł - możemy przebierać w wielu, wypasionych malowaniach. Do tego dostajemy przyjemną wyściółkę, wizjer z możliwością montażu pinlocka i proste w obsłudze zapięcie microclick z regulacją. Warto dokupić sobie ciemną szybę dla lepszego efektu. kask polecany głównie na mniejsze sportowe motocykle (klasa 300) oraz jazdę po mieście. 

Dowiedz się więcej o: Airoh Valor

Airoh Executive - 979zł 


To co jest najważniejsze w tym kasku to jego funkcjonalność - a ta, trzeba to przyznać, jest olbrzymia. Airoh Executive to kask modularny. Przednia szczęka ma możliwość odłączenia od skorupy kasku, przez co nasz kask z kasku integralnego staje się w kilka sekund kaskiem otwartym. Funkcję kasku otwartego doceniają nie tylko posiadacze turystycznych maszyn - po tego typu rozwiązania chętnie sięga się także jeżdżąc dużo po mieście. Dlaczego? Jedno słowo - wentylacja! Nie czułeś w swoim garnku wentylacji w mieście? Tutaj poczujesz, nawet jadąc 30km/h. Skorupa kasku została wykonana z mieszaniny tworzyw sztucznych. Kask nieźle się sprawdzi w mieście.

Dowiedz się więcej o: Airoh Executive

Airoh Phantom S - od 999zł


Kask z podnoszoną szczęką zaprojektowany z myślą o jeździe turystycznej. Posiada podwójną homologację, dzięki której można go używać zarówno z otwartą, jak i zamkniętą szczęką - jednak pamiętajcie, że z otwartą szczęką powinno się jeździć powoli. Wyposażony w blendę przeciwsłoneczną, pinlock oraz szeroki wizjer jest idealną propozycją do turystyki motocyklowej. Wykonany z odpornego materiału Thermoplastic HRT.

Airoh GP500 - od 1499zł 


Najbardziej sportowy kask Airoha przeznaczony na motocyklowe szosowe. Zero kompromisu - totalne nastawienie na osiągi. Skorupa została zbudowana  w technologii HPC (kompozyt karbon – kevlar), przez co jest bardzo lekka i wytrzymała - kask waży w okolicach 1200/1250gram. Do tego dochodzi rozbudowana, wydajna wentylacja - odpowiednia wyściółka, wraz z systemem awaryjnie wyciąganych policzków oraz dwa wizjery w zestawie (jeden jasny, drugi przyciemniany). Nie mogło oczywiście zabraknąć sportowego zapięcia DD. To jeden z najmocniejszych kasków sportowych w tej półce cenowej. 

Chcesz wiedzieć co szykujemy?

Dołącz do motobandziorów!

Zero spamu! Zobacz naszą politykę prywatności