150 motocykli sprzedanych w ciągu kilku godzin? Limitowana edycja Indian Scout Bobber

Amerykanie kochają swoje ikony. Pierwsza w historii amerykańska firma motocyklowa (Indian Motorcycles) we współpracy z pierwszą w historii zarejestrowaną destylarnią (Jack Daniel's) zbudowała piękną maszynę. A cały jej nakład wyprzedał się w ciągu kilku godzin!

Bogatą ekspozycję motocykli Indiana mieliśmy okazję oglądać na targach w Warszawie - Warsaw Motorcycle Show. Dziedzictwo marki robi wrażenie. Podobnie jak jej współczesne maszyny. Jack Daniel’s Limited Edition Indian Scout Bobber - czyli limitowana edycja Indian Scout Bobber powstała za sprawą z współpracy Indiana i Jack Daniel's z warsztatem Klock Werks Kustom Cycles. Efekt? Oceńcie sami:

Na taki widok łatwo się podjarać!

To drugi rok, kiedy Indian nawiązuje współprace z producentem whiskey. Zeszłoroczna edycja 100 egzemplarzy JD Chieftain sprzedała się w 10 minut. Tegoroczna maszyna składa hołd brygadzie straży pożarnej funkcjonującej przy zakładzie - Jack Dniel's Fire Brigade. Firma z Tennessee jest jedyną destylarnią posiadająca taką jednostkę.

W tym motocyklu każdy element do siebie pasuje.

Na motocykl składa się najlepsze wyposażenie od Indiana i mnóstwo dedykowanych dodatków. Od lusterek, przez wydech, błotniki, kanapę, aż po wykończenie silnika - wszystko świadczy o unikatowości tej maszyny. Do tego świetne złoto-czarne malowanie. Silnik to V2 o mocy 100KM.

  • Indian to nie tylko ciężkie maszyny - zobacz również Indian FTR 1200 - motocykl inspirowany amerykańskim motorsportem.