10 najciekawszych aukcji WOŚP z motocyklami w tle!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to akcja wzbudzająca gorące emocje. Ale odstawmy na bok rozmyślania, czy WOŚP to filantropia, czy narzędzie omamiania społeczeństwa. Akcja przynosi namacalne korzyści i każdy może mieć w tym udział. Oto 10 najciekawszych aukcji motocyklowych 25 Finału!

10. Latanie YAMAHĄ R1 po Zielonej Górze

Jest wiele aukcji o jeździe motocyklem jako pasażer. Ta wyjątkowo przypadła nam do gustu. Zacytujemy, bo warto!
"Przedmiotem aukcji jest popołudnie spędzone z motocyklem Yamaha R1. Motocykl jest żwawy jak Andrzej Duda kiedy ma okazję podpisać jakąś nikomu niepotrzebną ustawę.


Moc 150 KM, prędkość maksymalna tak pod 3 paczki. Polatamy trochę po Zielonej Górze i okolicach (S3 będzie idealna). W przerwie zapraszam laureata lub laureatkę na spoko obiad. Mielone, pizza lub owoce morza- do wyboru :D"

9. Motorower Ogar 205 z Muzeum PRLu

Coś dla miłośników motoryzacji okresu PRL - motorower Ogar 205. Rok produkcji 1987. Pojazd na chodzie, przegląd techniczny ważny do 30-11-2018. Dwusuwowy silnik o mocy 1,7 KM i momentem obrotowym 2.85 Nm. Osiąga oszałamiającą prędkość maksymalną 45 km/h! 
8. Voucher na Speed-Day 2017

EAS Racing Team wystawił na aukcję voucher na  Speed Day. Wspólny box z zespołem, dzień jazdy na torze, super towarzystwo i wskazówki od doświadczonych ścigantów. Jest również szansa na filmik ze swoją jazdą. Termin realizacji do uzgodnienia, uzależniony od terminarza Speed Day na 2017 rok.


7. Tabliczka DUCATI "Ducati Parking Only"

"Ducati Parking Only - All oders will be towed". Jesteś posiadaczem motocykla Ducati, ale nie masz gdzie parkować? Ta tabliczka rozwiąże problem! Klub Desmo Maniax DOC Poland od 2013 roku systematycznie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.6. Zbiornik paliwa do Harley-Davidson Sportster

Fani Harley-Davidsona lubią ładne rzeczy. Lubią się też wyróżniać - dlatego coś specjalnie dla posiadaczy Sportsterów! Piękny, czarny bak z ręcznie wykonanym grawerem. Egzemplarz przygotowany specjalnie z myślą o 25. Finale WOŚP - logo, napis i serduszko.
5. Motocykl Junak M11 Cafe 125

Motocultura7 i Aleksander "Ostry" Ostrowski przekazali na aukcję customowego Junaka M11 Cafe 125. Kto był na Woodstocku w tym roku, ten wie, że można było tam podziwiać i głosować na dwa customowe Junaki. Teraz do wzięcia jest zwycięzca tej bitwy.


Custom z dwucylindrowym silnikiem chłodzonym cieczą, który z oryginałem nie ma wiele wspólnego. Buntowniczy charakter w lekko hippisowskich klimatach - kwiaty zamiast bomb!4. Dzień testowy na nowym Suzuki GSX-R1000

Być pierwszą osobą w Polsce, która przejedzie się nowym GSX-R 1000? Nie pogardzilibyśmy - 200 konny superbike zawita do Polski na przełomie marca/kwietnia. Zwycięzca aukcji otrzyma motocykl do dyspozycji na cały dzień.


Co prawda egzemplarz testowy wyklucza możliwość wjazdu na tor wyścigowy, ale poza tym - „Róbta co chceta!”. Suzuki Piaseczno Motors udostępni gotowy do jazdy sprzęt z instruktażem i pełnym bakiem.3. Chopper z najsławniejszego warsztatu na świecie

Jeśli choć raz zdarzyło się wam spędzić długie, nudne popołudnie przełączając programy telewizyjne, to zapewne kojarzycie „American Chopper”. Program na Discovery Channel to motocyklowa telenowela i dramat familijny w jednym. Z naciskiem na dramat.


Znana z programu firma Paul Jr. Designs wykonała w 2012 roku motocykl specjalnie dla WOŚP. Design motocykla zawiera elementy związane zarówno z Fundacją WOŚP, jak również z Przystankiem Woodstock. Ważna uwaga: motocykl nie jest dopuszczony do ruchu - brak homologacji. Chopper pełnił funkcję marketingową.2. Czapka z dedykacją i podpisem Valentino Rossi #46

„Must have” każdego psychofana „The Doctor”! Żywa legenda MotoGP już 5. raz udziela swojego błogosławieństwa WOŚP. Czapka z oficjalnej kolekcji odzieży Valentino Rossi VR46 ze specjalną dedykacją " FOR WOŚP 2017 ". Autentyczność autografu potwierdzona jest certyfikatem!
1. Całodniowa przejażdżka motocyklem z Dzikuską

Sylwię (aka „Dzikuskę”) mieliśmy okazję poznać we Wrocławiu. To co wyczynia na motocyklu można śledzić na fanpage'u. Do wzięcia jest całodniowa przejażdżka motocyklem jako pasażer. Za kierownicą piękna blondynka z łatwością dająca na koło.


Po wygraniu aukcji możliwy wybór motocykla dostępnego w ofercie wypożyczalni motocykli albo przejażdżka na GSX-R Dzikuski. Zwycięzca ma zapewnione kompletne ubranie niezbędne na motocykl (kask, kurtkę, rękawice) oraz posiłek. Na pamiątkę masa wrażeń i nagranie na kamerce sportowej. Trasa podróży - Kraków i województwo małopolskie. Może wypad do Zakopanego?