Żużlówka za na wagę serca - Moto Świry pomagają Basi!

O tym, że motocykliści lubią pomagać nie trzeba nikogo przekonywać.

Przykład z Gorzowa Wielkopolskiego: mała Basia ma poważne problemy z sercem. W zbiórkę środków na leczenie dziewczynki zaangażowali się gorzowscy motocykliści, a także dwa czołowe kluby żużlowe. Stal Gorzów i Falubaz odłożyły odwieczną rywalizację i dołożyły swoją cegiełkę do całego projektu. W ten sposób powstała unikalna żużlówka, z której sprzedaży cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz małej Basi. Dobra robota!

Udało się kupić stary motocykl żużlowy dla. Motocykl ostatnie lata przestał polu gdzie dopadała go korozja. Dzięki ludziom z dużym sercem udało się całość wypiaskować i odmalować. Kolejna przyjazna firma odświeżyła wszystkie plastiki i nadała świeżych kolorów w barwach Stali Gorzów z logo Moto Świrów. Nasi żużlowcy z Stali Gorzów przekazali kilka brakujących drobiazgów żeby motocykl nabrał charakteru. Do projektu dołączyła Lubuska grupa motocyklowa, która także pozyskała z KS Falubaz Zielona Góra kilka cennych części do naszego motocykla. Tak po wkrótce wygląda budowa naszego ponadpodziałowego motocykla. Motocykl jak zostanie ukończony zostanie wylicytowany a cały dochód z motocykla przekazany dla dziecka, które oczekuje pomocy.

Informacje na temat, jak jeszcze można pomóc Basi znajdziecie tutaj: Basia - Mała Dziewczynka o Wielkim i Walecznym Sercu.

Wszystkie informacje odnośnie zakupu żużlówki można uzyskać pod numerem 502 048 948. Zgłaszanie ofert trwa do 21.12.2016. Dzień później odbędzie się ostateczna licytacja spośród 5 osób z najwyższą wstępną ofertą.

Video z akcji odrestaurowania motocykla możecie obejrzeć powyżej. Od nas wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy poświęcili swój czas i umiejętności, żeby pozwolić żyć Basi. Trzymamy kciuki za powodzenie akcji!