Wybierz prezent od 4SR

Jak każdego roku możecie swoim bliskim podarować wyjątkowy prezent od marki For Street Racing. Możecie wybrać ciepłą bluzę lub pachnący skórą podarunek.

Cały rok przygotowujemy dla Was nowe design’y koszulek i bluz. Macie w czym wybierać. Dlatego, że wszyscy jesteśmy motocyklistami, napisy SUPERBIKE na koszulkach są bardziej niż mile widziane. Jako typy na prezent świąteczny wybieramy męską koszulkę i bluzę Superbike, bluzy na zamek Superbiker i Motorsport. Z damskiej kolekcji polecamy koszulkę Superbike Lady, której napis wykonany jest z błyszczących cekinów. Przy pełnym słoneczku jest na co popatrzeć! Na koszulkę można założyć bluzę Stars & Stripes, która jest uszyta z bardzo przyjemnego materiału. Kolekcja do codziennego użytku niedawno powiększyła się o nową czapeczkę z daszkiem Camo Snapback z maskowanym logiem 4SR.


Jeżeli zdecydujecie się na skórzany prezent mamy również kilka typów, które zapewnią radość Waszym bliskim. Nowością w ofercie 4SR jest skórzany portfel Money Maker. Wybrać możecie również jeden z męskich pasków – brązowy Racing Syndicate lub czarny Flag. Damskie logo widnieje na damskiej wersji paska Miss. Oryginalnym prezentem będzie torba podróżna Carbon, która wykonana jest z wysokiej jakości skóry z karbonowymi i czerwonymi wykończeniami. Wszystkie te prezenty zostaną dostarczone w luksusowych opakowaniach.

A może motocyklowe rękawice?


W nowej kolekcji znajdziecie rękawice, których możecie używać na swoich supersportach, naked lub cafe racer. Naszym typem dla sportowego przeznaczenia będą rękawice Sport Cup Plus. Są bardzo wygodne i możecie ich używac również na torze motocyklowym. W całym sezonie BSB (British SuperBike) używał ich Howie Mainwaring. Dla fanów Williama Dunlop w sprzedaży dostępna jest wersja DUNLOP Replica. Obie rękawice są wyposażone w karbonowy ochraniacz kostek a połączenie małego palca z serdecznym zwiększa bezpieczeństwo. 4SR tego roku wprowadziła również na rynek popularne „96-stki“ w nowej odsłonie. Główna zmiana do poprzedniego modelu to użycie skóry Stingray do ochrony dłoni. Jest ona bardzo odporna na otarcia i stabilna w wysokich temperaturach. Użyliśmy jej w miejsce ochraniacza z tworzywa sztucznego, który pod wpływem tarcia o asfalt się topił.


Stylowa nowość dla wyznawców cafe racer to rękawice Scrambler Diesel i Scrambler Shadow. Model Diesel wytworzony jest z przyjemnej skóry koziej połączonej z denimem a przeszywane elementy obydwu modeli umacniają poczucie wyjątkowości. Zakupicie je za 259 zł.

Jeansy na motocykl?

Tak, te od 4SR są bardzo wygodne, mają opatentowany system mocowania kolanowych i piszczelowych ochraniaczy oraz mają ten styl, który na rynku już ciężko znaleźć. Opatentowany system mocowania ochraniaczy zapewnia ich dobrą pozycję na nodze oraz zabezpiecza je przed przesuwaniem się.


Jeansy motocyklowe 4SR to unikalne i najbezpieczniejsze na rynku jeansy kevlarowe. Oczywiście wyposażone są w markowe ochraniacze – Safe Tech, certyfikowane dla najwyższych norm bezpieczeństwa EN 1621-1:2012 LEVEL 2; pamięciowe ochraniacze Viscofoam do ochrony bioder oraz wyposażone w zamek do spięcia z kurtką. Wybrać możecie z szerokiej oferty damski i męskich jeansów w cenowym przedziale 546 – 581 zł wraz z ochraniaczami.

Przy zakupie przez sklep internetowy 4SR:

• koszt przesyłki i pakowanie przy zakupie powyżej 300 zł GRATIS

• brelok na klucze do każdego zamówienia jako prezent

• do każdych zakupionych spodni jeans pasek B2 GRATIS

• każdego dnia losujemy jedno zamówienie, do którego zapakujemy bluze College Navy jako prezent!

Nie zapomnijcie, że wszystkie prezenty możecie u nas wymienić aż do 31.01.2017 Więcej typowanych na świąteczny prezent produktów szukajcie na www.4SR.pl